Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kamionka, [Doctor Brew] Orange IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23793

    Kamionka, [Doctor Brew] Orange IPA

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • yoxik
    Senior
    • 10-2012
    • 427

    #2
    Kamionka: [Doctor Brew] Orange IPA
    Ekstrakt: 16.0% wag. | Alkohol: 6.2% obj. / 4.65% wag.

    Piana obfita trwała, zdobi szkło. Kolor złoto mętne. Aromat cytrusy, las od amerykańskich chmieli na początku intensywny po chwili prawie zanika i wychodzi lekka ściera (stary chmiel). Smak cytrusowy, pomarańcze, a właściwie ich skórka dająca posmak goryczy i chemii jaką są skórki pomarańczy pryskane. Poza tym pełnia słodowa, alkohol ukryty, goryczka wysoka. Przyjemne piwo raz można spróbować.
    Również tutaj
    https://www.instagram.com/adam_slodowy_to_ja/

    Comment

    • Stygmat
      Junior
      • 09-2014
      • 6

      #3
      Potwierdzam, nie jest to najlepszy doktor. Coś w tym piwie nie gra, niby goryczka i aromat całkiem ok, ale rzeczywiście wychodzi jakaś blacha i taki sztuczny posmak. Raczej nie wrócę.

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bursztynowy. Jak na Doktorów to mało zmętnione. [4.5]
        Piana: Świetnie przylega do szkła, jest średnio wysoka, ale trwała i złożona z grubych pęcherzyków. [3.5]
        Zapach: Cytryna, pomarańcza, a szczególnie pomelo. Aromat jest intensywny, a na finiszu lekko herbaciany. [4]
        Smak: Bardzo syte piwo, słodu tu pełno. Goryczka wysoka, grejpfrutowa, zapach tego nie zapowiadał. W miarę picia bardziej wytrawne i orzeźwiające, jednak bez kwasku. Pojawia się też przyjemna pestka . [4.5]
        Wysycenie: Niskie. [4.5]
        Opakowanie: Doctor Brew jak za starych czasów, ale żeby przeczytać kontrę musiałem mocno wytężyć wzrok. [3.5]
        Uwagi: Nie zgadzam się z przedpiszcą. To jest bardzo dobry Doktor.
        Warka : najlepiej spożyć przed końcem 11.2016.

        Moja ocena: [4.175]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎