Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Baba Jaga] Hop Point

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, [Baba Jaga] Hop Point

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty, klarowne. [4.5]
    Piana: Wysoka po nalaniu, po kilkunastu sekundach zaczęła trochę za szybko opadać. Pęcherzyki średnie, sympatyczny i wyraźny osad na szkle. [4]
    Zapach: Słodowy z lekkim kalafiorem. Marynka może i obecna, ale Cascade ani widu ani słychu. [2]
    Smak: Na szczęście w smaku lepiej. Lekko słodkie, wyraźnie goryczkowe jak na ten styl, orzeźwiające. Goryczka ziołowa przechodząca w trawę i lekkie cytrusy. Dobrze orzeźwia, pije się lekko. [4]
    Wysycenie: Średnie w kierunku do wysokiego. [4]
    Opakowanie: Żadnych rysunków na etykiecie, trochę za mało pomysłu, ale wszystko jest czytelne i na dodatek jest pełny skład. [4]
    Uwagi: Jak na zwykły lager, to piwo jest świetne. Jednak jest to American Lager i tu już jest gorzej, a szczególnie w zapachu, gdzie zamiast cytrusów dostałem kalafior. Smak jednak najważniejszy, więc pije się dobrze.
    Warka 01.11.2016.

    Moja ocena: [3.325]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty opalizujący. [4]
      Piana: Biała, rzadka, dość drobna, niezbyt trwała. [3]
      Zapach: Słód z delikatnym akcentem cytrusowym. [3.5]
      Smak: Goryczka, posmak ziołowy, może nawet trawiasty, ślad słodu z akcentem karmelowym. [4]
      Wysycenie: Dość wysokie. [4]
      Opakowanie: Proste, charakterystyczne, dopracowane. Podoba mi się . [4]
      Uwagi: Tym razem trafił mi się lager z delikatnym akcentem amerykańskich chmieli, a nie odwrotnie. I o to chodzi...

      Moja ocena: [3.725]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎