Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Palatum, [Karuzela] Ruda

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Palatum, [Karuzela] Ruda

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: opalizujący bursztyn [4.5]
    Piana: po nalaniu dość zwarta, drobna, puszysta, opada zauważalnie do cienkiej obwódki wokół szkła [3.5]
    Zapach: rzadko mi się zdarza pic piwo z tak intensywnym i mocnym aromatem, tu aż bił w nozdrza zapach cytrusów, głównie pomarańczy [5]
    Smak: pełne i treściwe, na pierwszy plan goryczka, mocna skontrowana mocnym cytrusowym posmakiem, bardziej cytrynowym niż pomarańczowym, na drugim planie dobrze wyczuwalna zbożowa baza [4]
    Wysycenie: odrobinę za dużo [4.5]
    Opakowanie: szkło własne, medaliony na nalewak były (tylko nie pamiętam czy przyklejone [4]
    Uwagi: Degustowane na premierze w Piwnych Sprawach, smaczne piwo w sam raz na ostatnie gorące dni, pite w dość dziwnych warunkach

    Moja ocena: [4.35]
    Attached Files
    Last edited by becik; 06-06-2016, 19:31.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9730

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowy zmętniony. [4]
      Piana: Biała, wysoka, niezbyt trwała, taka jakaś słabawa... [3.5]
      Zapach: Słód, owoce, ciasteczka, karmel, ślad fenolków... [4]
      Smak: Lekko sfermentowane owoce, ślad kwaskowaty, może cytrusowy, delikatna goryczka. [3.5]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Prosta, biała eta z karuzelą. Ruda karuzela właśnie i napisy. Skłania się ku elegancji, może się podobać... [4]
      Uwagi: Na lato całkiem OK, nie czuć parametrów, więc nieco zdradliwe.

      Moja ocena: [3.75]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎