Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Euro 2016

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Euro 2016

    Temat zbiorczy bo miejsca będą różne:
    Zaczynamy od meczu Polska - Irlandia Płn. - Green Pub, Bemowo. Mamy stolik, będzie duży ekran.
    ps. Ponieważ lokal czynny od 16.00 to na wcześniejszy mecz o 15.00 proponuję miejsca z których można łatwo dojechać czyli Chmielarnia Twarda lub Bierhalle Arkadia. Niestety Czeka Piwiarnia też jest od 16.00.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Zaraz pewnie zrobię off-top tutaj ale z drugiej strony rozruszam wątek który i tak pewnie ze względu rangi imprezy będzie żywy przez najbliższe tygodnie.
    Otóż nie kumam jak (ze względów komercyjnych) można będąc właścicielem biznesu jakim jest pub nie otwierać go w czasie meczów (mówię tutaj o podanych przykładach pubów zamkniętych w czasie pierwszych meczy). Już nawet nie chodzi mi o to że ja gdybym miał pub (ehhh, tutaj się rozmarzyłem) to funkcjonował by on praktycznie od rana do maksymalnie najpóźniejszych godzin nie kolidujących z tzw ciszą nocną. Nie żebym pisał to z perspektywy trzęsących i pocących się z powodu braku alkoholu łapek ale generalnie ludzie (klienci) lubią się napić (nie znaczy zaraz uwalić) całą dobę i nie każdy pracuje od rana do późnego popołudnia bo ktoś może mieć np dzień wolny itp. Nie wiem dlaczego, jako właściciel knajpy, nie miałbym na nim zarobić. Zwłaszcza że w danych godzinach nie miałbym konkurencji
    W np Irlandii chyba większość pubów czynna jest o ile pamiętam od około 11 rano.
    W czasie Euro wielu kibiców z pewnością będzie chciało (że zacytuję wieszcza) "wprowadzić bajkowy nastrój" już na kilka godzin przed pierwszym gwizdkiem.
    Czyżbym nie wiedział o jakimś kolejnym kretyńskim przepisie antyalkoholowym w naszym kochanym kraju ?
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • Latarnik
      Premium Lamplighter
      • 06-2004
      • 4996

      #3
      Moze te puby to tylko przykrywki dla pralni brudnych pieniedzy i klienci sa tam niemile widziani
      5400 kapsli z wypitych piw
      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #4
        Pewnie żeby z jednej strony funkcjonowały a z drugiej żeby nie właził tam nikt postronny zawsze wiszą na nich tabliczki z napisem "impreza zamknięta" a w środku w siekierze z cygar siedzi mafia i przy whiskey z lodem omawia strefy wpływów.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • VanPurRz
          Senior
          • 09-2008
          • 4229

          #5
          W Polsce panuje dziwna moda otwierania lokali po 16.00, dla mnie to jest też szok ale tak jest. Wielokrotnie mając wolny dzień nie miałem się gdzie napić piwa. Owszem otwarte były restauracje lub bary z kiepskim piwem.
          Czeska będzie otwarta od 15.00 więc jakby co to ja będę od 15.00 w Czeskiej (dobre i tanie piwo), i potem teleportuję się do Green Pubu - pewnie z pół godziny to zajmie.
          ps. Chyba, że Chmielarnia będzie miała fajne promocje
          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

          Comment

          • Piecia
            Senior
            • 02-2002
            • 3307

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
            W Polsce panuje dziwna moda otwierania lokali po 16.00, dla mnie to jest też szok ale tak jest. Wielokrotnie mając wolny dzień nie miałem się gdzie napić piwa. Owszem otwarte były restauracje lub bary z kiepskim piwem.
            Czeska będzie otwarta od 15.00 więc jakby co to ja będę od 15.00 w Czeskiej (dobre i tanie piwo), i potem teleportuję się do Green Pubu - pewnie z pół godziny to zajmie.
            ps. Chyba, że Chmielarnia będzie miała fajne promocje

            Chmielarnia na Marszałkowskiej cała zarezerwowana (poza ogródkiem, z obawy przed pogodą)

            Być może dotrę w niedzielę na Bemowo, ale jestem otwarty także na mecze w tygodniu (Chmielarnia Marszałkowska najdogodniejszą lokalizacją)
            Koniec i bomba,
            Kto nie pije ten trąba !!!
            __________________________
            piję bo lubię!

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              #7
              W tygodniu to chętnie Kopyto lub Chmielarnia Twarda, a jeszcze chętniej ze względu na portfel- Czeka Piviarnia. Ciekawe czy Karczma pokazuje mecze?
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • Piecia
                Senior
                • 02-2002
                • 3307

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                W tygodniu to chętnie Kopyto lub Chmielarnia Twarda, a jeszcze chętniej ze względu na portfel- Czeka Piviarnia. Ciekawe czy Karczma pokazuje mecze?
                Zytuś - ze względu na portfel może też być Ciechan na Foksal (dziś i jutro np. m.in. Jankes jest po 6 PLN - pochwalili się, że będą na dole puszczać Euro na projektorze.

                Zaprasza też Czeska Baszta (też cenowo ok, atmosfera jak zawsze super)

                Co do Karczmy - w środku megaciasno, ale mecze Polaków są na TVP więc nie widzę przeszkód
                Koniec i bomba,
                Kto nie pije ten trąba !!!
                __________________________
                piję bo lubię!

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  #9
                  Jutro Green Pub. PO Polakach gdzieś na pozostałe mecze.
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎