Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Setka] Redneck SH Chinook Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Wąsosz, [Setka] Redneck SH Chinook Pils

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasne złoto, trochę zamglone. Na dnie butelki jest sporo osadu. [4]
    Piana: Biała, średnia po nalaniu, mało trwała, słabo zdobi szkło. [2.5]
    Zapach: Nie poraża intensywnością. Czuć głównie cytrusy jak pomelo i skórkę od grejpfruta oraz lekką żywicę. Na finiszu wyczuwam trochę masła. [3.5]
    Smak: Prosta grejpfrutowa goryczka rzeczywiście gdzieś na poziomie 38 IBU. W tle majaczą się jakieś iglaki. Piwo jest dosyć kwaskowate, czyżby to zasługa słodu zakwaszającego w składzie ? [4]
    Wysycenie: Średnie. [3.5]
    Opakowanie: Etykieta jak inne z tej serii, praktycznie niczym się nie różni oprócz w nazwie innym chmielem. Skład pełny, kapsel czarny i goły. [4]
    Uwagi: Oczywiście smaczne piwo, jednak spodziewałem się czegoś więcej. Dolna fermentacja i amerykańskie chmiele jakoś nie współgrają, albo ja mam pecha w kolejnym piwie...
    Warka 01.03.2017.

    Moja ocena: [3.65]

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasnozłoty, lekko zamglony. [4.5]
      Piana: Obfita, biała, drobnopęcherzykowa, średniotrwała, lekko zdobi szkło. [4]
      Zapach: Cytrusowy, odrobina słodu, w tle żywiczno-iglaste nuty, niezbyt intensywny [3.5]
      Smak: Wyraźnie słodowe, półwytrawne, cytrusy - bardziej w stronę grejpfruta, goryczka średnia, dość krótka, lekko iglaste w posmaku. [4]
      Wysycenie: Średnie - pasuje. [4]
      Opakowanie: Bardzo ładna etykieta, komplet informacji. [4.5]
      Uwagi: Całkiem smaczne piwo jak na ten nietypowy styl, trochę lepsze od siostrzanego Redneck'a na Cascade. Wypiłem z ciekawości, ale raczej nie powtórzę, wolę tradycyjne pilsy za pół ceny tego piwa. Warka do 01.03.2017.

      Moja ocena: [3.875]

      Comment

      • Brodzislaw
        Senior
        • 09-2013
        • 1020

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: złoty, zmętniony, widoczny wyraźny osad [3.5]
        Piana: jasna ze średnich i drobnych pęcherzyków szybko opadła do minimalnej warstwy na powierzchni, zostawiając znikomy ślad na szkle. [3.5]
        Zapach: Aromat z butelki słodowy z nutką chmielu. W szkle wyraźniejszy chmiel żywiczny, cytrusowy w typie skórki grejpfruta, cytryny. Po ogrzaniu wyszła jednak lekka szmata. [3]
        Smak: lekko słodkie od słodów z kontrującą goryczką, szlachetnej odmiany grejpfrutowo-żywicznej. Ciut zalega na krótko zresztą na podniebieniu i obrzeżach języka. Na finiszu lekki kwasek. Piwo jest pół-wytrawne. [3.5]
        Wysycenie: Wysycenie wysokie, w stylu i poprawia pijalność w granicach średniej. [4]
        Opakowanie: najefektowniejsza cześć piwa [4.5]
        Uwagi: Przyjemny pils ale potrzeba poprawić aromat.

        Moja ocena: [3.4]

        Comment

        • dlugas
          Senior
          • 04-2006
          • 4014

          #5
          4.5% alk.
          38 IBU .
          11 % BLG
          Warka: 01/03/2017 pite 24/02/2017

          Niefiltrowane i pasteryzowane.
          Całkiem prosty aczkolwiek smaczny, rześki i cytrusowy pilsik.
          Goryczka obecna, nie powala, krótka, cytrusowo-ziołowa. W sam raz do takiego ekstraktu. Wejdzie szybko.
          W regularnej cenie, to nie za bardzo do powtórzenia. Ja kupiłem po 2,70zł i w tej kwocie jest wręcz idealne na szybkie ugaszenie pragnienia.


          Fota dla potomnych
          Attached Files
          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎