Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Twigg, Golden Ratio

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Twigg, Golden Ratio

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnopomarańczowy, zmętniony, w butelce pływają jakieś farfocle, chyba chmieliny. [4.5]
    Piana: Gushing jak w piwie domowym, piana bielutka i bardzo wysoka, ale szybko się dziurawi. [3.5]
    Zapach: Delikatnie orzechowy (?), ziemisty, ziołowy. Bardziej brytyjski, niż amerykański. Chyba przypałętała się delikatna kukurydza. [3.5]
    Smak: Piwo z dosyć mocną jak na styl goryczką, ziołowo-ziemistą, nieco zalegającą. Lekko kwaskowate. Cytrusów mało, chociaż pojawiają się w postaci lekkiego grapefruita. [3.5]
    Wysycenie: Za wysokie, wręcz przeszkadza w piciu. [3]
    Opakowanie: Skład pełen, ale sama grafika mało ciekawa. [4]
    Uwagi: Okrutny gaz, przez który mało co czuć. Moim zdaniem nie warto.

    Moja ocena: [3.55]

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Żółty, zmętnione, coś tam pływa w butelce. [4]
      Piana: Bardzo wysoka po nalaniu i bardzo niska po 15 sekundach. [2.5]
      Zapach: Całkiem przyjemnie. Zioła, zboże, orzechy laskowe, subtelne pomelo. [4]
      Smak: Mało słodu, całkiem dużo cytrusowej i trawiastej goryczki. Piwo jest orzeźwiające, lepsze niż ostatnio wypuszczone na rynek Książęce Golden Ale, miło wytrawne na finiszu. [4]
      Wysycenie: Porażka, otwierałem to piwo powoli chyba dwie minuty żeby nie ubajźlić stołu. Bekam jak jakiś stary dziad... [1.5]
      Opakowanie: Grafika odwalona i chyba rysowana na kacu. Oprócz drożdży skład pełny. [2.5]
      Uwagi: Zalecam otwierać powoli to piwo, które jest jednak całkiem smaczne.
      Termin ważności zamazany, 21 lub 31. 10. 2016.

      Moja ocena: [3.65]

      Comment

      • jacekwerner
        Senior
        • 05-2004
        • 2835

        #4
        Jest nieźle - piwo rześkie, w mig zniknęło by ze szkła, gdyby nie to wysycenie ... Po dwóch dniach w lodówce, po przelaniu do szkła - piana, piana, piana, w dodatku uciekająca. Po wypiciu płynu zajmuje około 3/4 szkła. Reasumując : piwo smaczne, wysycenie do poprawy ( wysoko za wysokie ). 31.10.2016, zakupione w tesku.
        Ochotnicza Straż Piwna
        BAZA = 7446

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9729

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Złotobursztynowy zmętniony. [4]
          Piana: Brudnobiała, drobna, niezbyt wysoka i średniotrwała. Ale to po chwili, bo przy nalewaniu miałem również przygody w łapaniu piany/piwa.... [3.5]
          Zapach: Słód i lekko sfermentowane owoce tropikalne. [3.5]
          Smak: Dość intensywna goryczka, którą gonią prawie równie intensywne cytrusy . [3.5]
          Wysycenie: Niby nie takie szalone, ale pieniło się jak cholera... [3.5]
          Opakowanie: Dość prosta eta, biało-rudawa (?), całkiem charakterystyczna. [4]
          Uwagi: Całkiem sympatyczne, lekkie piwo, choć nie bardzo kumam, czemu zaraz "golden"? Też kupiłem w tesku, ale przecenione .

          Moja ocena: [3.55]

          Comment

          • jacekwerner
            Senior
            • 05-2004
            • 2835

            #6
            Golden Ratio i uciekająca piana :
            Attached Files
            Ochotnicza Straż Piwna
            BAZA = 7446

            Comment

            • LubieStrongi
              Senior
              • 02-2016
              • 194

              #7
              Wygląda apetycznie. Poprawił się?

              Comment

              • dyczkin
                Serce w kolorze blaugrana
                • 05-2011
                • 3657

                #8
                Na pewnie nie, jeśli jest pod terminem. Ostatnio piłem takiego z Tesco i w formie nie był.
                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎