Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łańcut, Zaciąg Towarzyski

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Łańcut, Zaciąg Towarzyski

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4305

    #2
    Jedno z mniej ciekawych piw w stylu AIPA spośród dostępnych na rynku. No właśnie, czy do końca w stylu? Wiele do życzenia zostawia bukiet, a i wrażenia smakowe niezbyt pozytywne. Piwo wydaje się zbyt ciężkie, jakby pojawiała się w nim nuta alkoholowa, choć to może już zbyt daleko idące stwierdzenie. Niekoniecznie do powtórzenia.

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Klarowny bursztyn [5]
      Piana: Raczej niska, choć dość trwała, drobne pęcherzyki, słabo zdobi szkło. [3.5]
      Zapach: Żywica sosnowa, albo po prostu kalafonia, do tego trochę tropikalnych owoców, nietypowo, umiarkowana intensywność - w porządku. [3.5]
      Smak: Średnia karmelowa słodowość, sporo nut iglastych czy sosnowych, trochę cytrusów, średnia iglasta goryczka, średnio długa, ciało średnie, dość słodkie. [3.5]
      Wysycenie: Średnie - dobrze pasuje. [4.5]
      Opakowanie: Minimalistyczna etykieta, graficznie może być, ale informacja o składzie bardzo uproszczona - wręcz odsyła do internetu(gdzie skład jest wystarczająco dokładny) - zupełnie niepotrzebnie - te 6-7 słów więcej spokojnie by się zmieściło, na szczęście "znalazło się" miejsce na podstawowe parametry plus IBU(60) oraz zalecaną temperaturę spożycia(co sobie cenię). [3.5]
      Uwagi: Ogólnie może być, ot taka sosnowa AIPA, nie zrobiła na mnie większego wrażenia, ale i nie mam się do czego specjalnie przyczepić. Warka do 24.02.2017.

      Moja ocena: [3.625]

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9729

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bursztynowy klarowny. [4]
        Piana: Białokremowa, drobna, dość wysoka i trwała. [4]
        Zapach: Karmel, owoce i sosna. Harmonijny, mało napastliwy . [4]
        Smak: Silna goryczka z tłem karmelowym, minimalny posmak ciasteczka w tle... Trochę ubogawo. [3.5]
        Wysycenie: Dość wysokie. [4]
        Opakowanie: Prosta eta z charakterystycznym ukośnym pasem. Zarys zamku w tle. Kapsel browaru. [4]
        Uwagi: Piwo niezłe, choć dla mnie trochę zbyt wytrawne i sosnowo-goryczkowe.

        Moja ocena: [3.8]

        Comment

        • DariuszSawicki
          Senior
          • 08-2012
          • 2868

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Zamglony bursztyn. [4.5]
          Piana: Biała, krótka, ale fajnie znaczy szkło. [4]
          Zapach: Zdecydowanie owocowy profil, cytrusy i owoce tropikalne, niestety czuć też szmatę z wiadra. [3.5]
          Smak: Średnio treściwe, mało słodu, wysoka cytrusowa goryczka, jest też trochę rozgryzionej szyszki świerkowej. [4]
          Wysycenie: Zbyt wysokie. [3.5]
          Opakowanie: Pite z kranu w ełckim Smętku, brak wafla i firmowego szkła. [2.5]
          Uwagi: Poprawne i zwyczajne AIPA, jednak jakże inne od kultowego Ataku Chmielu ( brak karmelu).

          Moja ocena: [3.75]

          Comment

          • dlugas
            Senior
            • 04-2006
            • 4014

            #6
            Warka 04/06/2017 pite 10/06/2017

            W aromacie ziołowo-cytrusowo z nutą żywicy. Jest nieźle.
            W smaku:] goryczka grejpfrutowo-ziołowa. Intensywna lekko ściągająca. W tle słodkie owoce. Odrobinę za wysokie i szczypiące wysycenie.
            Ogólnie smaczna, świerkowa i rześka ajpka.
            Attached Files
            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎