Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Grost Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Łódzkie, Grost Mocne

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • AaLeX
    Senior
    • 07-2011
    • 569

    #2
    Niestety, piwo wyjątkowo niedobre. Byłem pewien po woltażu, że jest to Sarmackie tylko produkowane dla Aldi, jednak nie, Sarmackie trzyma poziom, a to jest straszne. Piana słaba, smak niedobry, jakaś taka dziwna, podła, chemiczna goryczka, wyjątkowo puste jak na 6,5%. Kolor nie pamiętam, piłem to u kolegi do meczu i męczyłem się strasznie. Ocena 1/6.

    Comment

    • AaLeX
      Senior
      • 07-2011
      • 569

      #3
      Piwo się poprawiło, kupione dziś, aby sprawdzić czy warka pita przeze mnie kiedyś nie była niewypałem. Warka 27.02.19. Jest lepiej, ale nadal nie jest to sarmackie które piłem pod szyldem kustosza wczoraj. Tutaj ciemniejsza barwa, mniej słodu, trochę więcej goryczki, nawet powiedziałbym, iż ta warka jest akurat smaczniejsza a na pewno wyraźnie inna. Tym, co robią zakupy w ALDI, sprawdźcie proszę czy potwierdzicie moje odczucia. Ocena tej warki 4/6.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎