Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jan Olbracht Rzemieślniczy, Kuźnia Piwowarów 2016 - Red IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Jan Olbracht Rzemieślniczy, Kuźnia Piwowarów 2016 - Red IPA

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Głęboko rubinowa, klarowne. [5]
    Piana: Beżowa, dość obfita, drobna, średnio trwała, delikatnie zdobi szkło. [4]
    Zapach: Czerwone owoce, cytrusy, żywica, ciasteczka, troszkę mniej karmelu, dość intensywny, złożony i przyjemny aromat. [4.5]
    Smak: Typowa dla stylu karmelowa słodowość, ale nie dominująca, trochę ciasteczkowych nut, owocowa słodycz, żywica, cytrusy, średnio-wysoka goryczka, dość krótka i przyjemna. Gęste, pełne, w posmaku karmelowo-ziołowe. [4.5]
    Wysycenie: Niezbyt wysokie - bardzo dobrze pasuje. [4.5]
    Opakowanie: Ładna etykieta z pełnym składem. [4.5]
    Uwagi: Poprawnie uwarzone Red IPA, dobry balans, bogaty aromat i smak. Bardzo smaczne i pijalne piwo. Warka do 14.12.2016.
    Gratulacje dla Janusza Mocarskiego.

    Moja ocena: [4.475]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9731

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynoworubinowy. [4]
      Piana: Kremowa, dość drobna, średniowysoka i średniotrwała. [3.5]
      Zapach: Karmel, chmiel, owoce i lekka sosna w tle. [4]
      Smak: Intensywna goryczka, karmel, ślad orzechów i owoców. Treściwy. [4]
      Wysycenie: Średniowysokie. [4]
      Opakowanie: Oryginalne a nawet dziwne . Info o genezie piwa, kapsel browaru. [4]
      Uwagi: Smaczne piwo, trochę ciężkie, ale ja takie lubię, z nieprzegiętą goryczką. Polecam .

      Moja ocena: [3.95]

      Comment

      • von_scheisse
        Senior
        • 02-2012
        • 488

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemnopomarańczowe, w szerokiej części szkła wpadające w czerwone. Mocno opalizujące. [4.5]
        Piana: Piana obfita, lekko przybrudzona, drobnopęcherzykowa, bardzo trwała. Zostawia bardzo ładny lejsing. [5]
        Zapach: Karmelowy, ciasteczkowy, na drugim planie owoce tropikalne, cytrusy z żywicznym niuansem. [4]
        Smak: Słodowe, słodkie, dużo karmelu, na drugim planie akcenty chmielowe - żywiczno-cytrusowe. Goryczka początkowo nie wydaje się zbyt wysoka, dopiero po jakimś czasie dochodzi do głosu. Sprawia wrażenie przyjemnej i szlachetnej. Piwo jest treściwe, ale nie wyklejające. [4.5]
        Wysycenie: Wysycenie ciut powyżej średniej. [4]
        Opakowanie: Bardzo ładna - świetny motyw z tą podobizną autora receptury. Komplet informacji. [5]
        Uwagi: Data przy­dat­no­ści: 14.12.2016 r.

        Moja ocena: [4.375]
        Chmielnik Jakubowy - blog o piwie:
        http://www.chmielnik-jakubowy.pl
        https://www.facebook.com/chmielnik.jakubowy/

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎