Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Kraftwerk] High Hops

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, [Kraftwerk] High Hops

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bursztyn, z pływającymi farfoclami. [4]
    Piana: Średnio-niska wysokość, beżowa, drobnopęcherzykowa, niezbyt trwała, nie zdobi szkła. [2.5]
    Zapach: Troszkę karmelu, landrynki, trochę cytrusów, odrobina tropikalnych owoców, może być. [3.5]
    Smak: Znaczna karmelowa słodowość, dość słodkie z początku, cytrusowe, średnio-wysoka goryczka ziołowo-cytrusowa z średnio długim z łodygowym posmakiem. [3.5]
    Wysycenie: Poniżej średniego - pasuje [4]
    Opakowanie: Ładna etykieta, komplet informacji. [4]
    Uwagi: Przeciętne IPA, nie jest złe, ale to nie mój smak. Przypomina trochę Atak Chmielu, przez swoją karmelowość. Warka do 02.02.2017.

    Moja ocena: [3.475]
    Last edited by rafalek21; 15-08-2016, 21:55.

    Comment

    • SeeJay
      Senior
      • 04-2016
      • 239

      #3
      A mi to piwo nie przypomina Ataku Chmielu. W High Hops goryczka zdecydowanie bardziej ściągająca (jakbym przegryzł łodygę mlecza), aczkolwiek nie napiszę, że nieprzyjemna. Kontra słodowa też niższa. Dobre piwo, ale bez rewelacji.

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemny bursztyn /jasna miedź. Zmętnienie raczej niskie. [4]
        Piana: Biała, nawet drobna, ale bardzo szybko opadła, na finiszu katastrofa. [1.5]
        Zapach: Wyraźny karmel, mdlące cukierki, mandarynka. [3]
        Smak: Słodkie i karmelowe jak w aromacie, ale też z cytrusowo-pikantną goryczką, nawet dużą. Piwo jest trochę ciężkie, ale czuję potencjał i jest nawet chyba lepsze niż kultowe Atak Chmielu, rzeczywiście podobne do niego w obecnej formie. [4]
        Wysycenie: Niskie, mogłoby być ciut wyższe. [3.5]
        Opakowanie: Bez zarzutu do tej serii Kraftwerka. Na dodatek kojarzy mi się z utworem Pink Floyd. [5]
        Uwagi: Jeśli ktoś lubi karmelowe IPA to bingo, ja mam inny gust, ale przyznam że do końca wypiłem to piwo bez marudzenia.
        Warka 26.06.2017.

        Moja ocena: [3.425]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎