Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Trzy Korony Puławy, Altamira

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Trzy Korony Puławy, Altamira

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bursztynowy z lekkim odcieniem czerwieni [4.5]
    Piana: Kremowego koloru, struktury i wyglądu ubitego białka. Wysoka, długa [5]
    Zapach: Typowo restauracyjna zbożowość i biszkopt. Pod koniec niestety nutka kiszonki [3.5]
    Smak: Tost, trochę chleba razowego, kwaskowaty smak karmelu na granicy przypalenia. Goryczka wysoka, ziołowa [3.5]
    Wysycenie: Nie dopisałem w czasie degustacji i nie pamiętam, więc wnioskuję, że raczej optymalne [4]
    Opakowanie: Browar. Kufel i podstawki firmowe, etykieta do ręki [4.5]
    Uwagi: Solidny półciemny lager. Gdybym dostał na ocenę minutę (jak na konkursie ) to ocena byłaby o wiele wyższa. Z czasem z piwa wychodziły ani przyjemne, ani typowe kwasowe nuty

    Moja ocena: [3.775]

    Comment

    • Prusak
      Senior
      • 07-2005
      • 4305

      #3
      Obecnie w butelce jako "Altamira. Jaskiniowy Lager". Nazwa zupełnie bez sensu.
      Kolorek czerwonkawo-bursztynowy, opalizujący, przywodzący na myśl red ale. Lekko mętne. W zapachu biszkopt, karmel, nuta opiekana, lekko chmiel. W sumie ładnie. W smaku przyzwoity balans słodowo-goryczkowy. Wysycenie ociupinę za wsysokie. Takie cztery minus w starej skali szkolnych ocen.

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9729

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bursztynowy, lekko zamglony. [4]
        Piana: Kremowa, bardzo drobna, wysoka i trwała. [4]
        Zapach: Karmel, owoce, ślad słodu palonego. [4]
        Smak: Goryczka, taka bardziej w stylu orzechowym. Lekki karmel, posmak owoców. [4]
        Wysycenie: Średnie. [4]
        Opakowanie: Aberracja, i z nazwą, i z sub-nazwą (jaskiniowy lager ) i z rysunkiem kozy (?). [3]
        Uwagi: Smaczny lager, smakowo idący w stronę ciemności. Opakowanie odstrasza...

        Moja ocena: [3.95]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎