Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2016.09.09-11 - XV Wielki Zlot Forumowiczów - [Gdynia/Puck] - giełda dojazdowa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #16
    A mi się udało 3 dni temu kupić bilet za 49 zł na trasę Warszawa-Kraków na 22 sierpnia. Czyli wcale nie trzeba polować w czwartek. Oczywiście nie na Pendolino tylko pewnie na jakiś mało popularny EIC o 16:55. A czemu tak? Bo miałem jechać do Lublina w tym tygodniu i miałem już bilety, no to na jednym z nich pojadę po przebukowaniu daty.
    W związku z czym mam godzinkę wolną, w poniedziałek między 15:30 a 16:30 - czyli jakieś piwo w Jabeerwocky, KiK lub PiwPaw.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      #17
      Dadek - jeżeli chcecie odsprzedać ten bilet na 6:20, to chętnie odkupię. Wówczas cały dzień nad morzem mam - a to jest "bezcenne".
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4568

        #18
        Nie, nie, dla mnie nie ma takiej godziny, najwyżej mogę iść spać o 6.20. To Jurandofil zakupił.

        Comment

        • Krakus
          Senior
          • 04-2007
          • 171

          #19
          Zawsze możesz iść spać w pociągu.

          Comment

          • dadek
            Senior
            • 09-2005
            • 4568

            #20
            Tiaa, w Pendolino to masz takie szerokie, wygodne kanapy, że tylko się kłaść i spać .

            Comment

            • Krakus
              Senior
              • 04-2007
              • 171

              #21
              Trzeba wystosować wniosek do IC, żeby zamówili sypialne pędolino. ;-)

              Comment

              • slavoy
                Senior
                • 10-2001
                • 5052

                #22
                Jedzie ktoś pociągiem z Wrocławia?
                Dick Laurent is dead.

                Comment

                • dyczkin
                  Serce w kolorze blaugrana
                  • 05-2011
                  • 3657

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jedzie ktoś pociągiem z Wrocławia?
                  A o której pociąg? Bo z nocki prosto do Gdyni muszę sie dostać
                  Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                  Moje warzenie // Piwny Wojownik

                  Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                  Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                  Comment

                  • slavoy
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 5052

                    #24
                    IC 10:21 (wolałbym, ale jeszcze nie wiem, czy się uda), lub TLK 12:24.
                    Dick Laurent is dead.

                    Comment

                    • dyczkin
                      Serce w kolorze blaugrana
                      • 05-2011
                      • 3657

                      #25
                      Na 10,21 pewnie sie uda, mam ciąg transportowy
                      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                      Moje warzenie // Piwny Wojownik

                      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                      Comment

                      • antoś
                        Senior
                        • 12-2005
                        • 213

                        #26
                        Hej,czy ktoś wybiera się z Wrocławia samochodem i ma wolne miejsce?

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika antoś Wyświetlenie odpowiedzi
                          Hej,czy ktoś wybiera się z Wrocławia samochodem i ma wolne miejsce?
                          Z Opola
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • antoś
                            Senior
                            • 12-2005
                            • 213

                            #28
                            Dzięki bardzo,ale nie dam rady dojechać do Opola.

                            Comment

                            • Ahumba
                              Senior
                              • 05-2001
                              • 8962

                              #29
                              W piątek koło 13:30 odjeżdża Ahumbowóz do Gdyni z wolnymi miejscówkami. Powrót w niedzielę po piwie śniadaniowym. Też są jeszcze wolne miejsca (tylna kanapa).
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                              Comment

                              • Holy-Grail
                                Senior
                                • 06-2010
                                • 320

                                #30
                                Jadę z Poznania w piątek.
                                W godzinach dopołudniowych.
                                Tylna kanapa wolna.
                                Wracam w niedzielę koło południa.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎