Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2016.09.09-11 - XV Wielki Zlot Forumowiczów - [Gdynia/Puck] - fakty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika BrowarSpoldzielczy Wyświetlenie odpowiedzi
    [CENTER][LEFT]PLAN ZLOTU
    PIĄTEK
    od 14:00 przyjazd i zakwaterowanie
    18:30-19:30 kolacja - stół szwedzki
    ognisko
    SOBOTA
    9:00 - 10:00 śniadanie - stół szwedzki
    10:00 wyjazd z Gdyni do Pucka
    11:00 - 14:00 wizyta na browarze I grupy zwiedzanie muzeum MDLOT w Pucku
    11:00 - 14:00 zwiedzanie muzeum MDLOT w Pucku wizyta na browarze I grupy
    14:00 - 16:00 czas wolny
    16:00 powrót z Pucka do Gdyni
    18:30 -19:30 kolacja - stół szwedzki
    ognisko
    NIEDZIELA
    9:00 - 10:30 śniadanie - stół szwedzki
    13:00 wykwaterowanie
    Żenada...
    Ginie tradycja...
    Jedyne, co warto, to upić się warto... .

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika BrowarSpoldzielczy Wyświetlenie odpowiedzi
      Nasi znajomi zaprosili Zlotowiczów do Muzeum MDLOT więc mamy nadzieje że ten dodatkowy punkt wycieczki wam się spodoba
      Super! Mnie to bardzo odpowiada, chociaż pierwsze (niezbyt niewinne) skojarzenie było ze starym pomorskim hasłem "Można cofać!" .

      Comment

      • Jurandofil
        Senior
        • 10-2007
        • 976

        #18
        Ja tam zapisywałem się na drugą turę autobusu. Podobno pierwszy nie może cofać.
        Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

        Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
        Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
          Żenada...
          Ginie tradycja...
          Jedyne, co warto, to upić się warto... .
          Noooooo i Agnieszka się zestresowała przez Ciebie kara Cię nie ominie.

          Dobra dziady i dziadówy, trzeba powoli pakować gacie po tacie i stringi, nie zapomnijcie kufli czy tam jakiś teku-sreku, żenującego humoru i takich tam.

          Dojedźcie bezpiecznie na miejsce.











          Hm, gdzie ja mam mózg... czy już wspomniałem, że Zlot został odwołany?
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #20
            To ja chciałem dopytać - kiełbasa na ogniska we własnym zakresie, czy będzie zapewniona?

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23782

              #21
              To już mam nadzieję Agnieszka wyklaruje, w razie czego podała też numer.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • sergioP
                • 09-2005
                • 1261

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                .... nie zapomnijcie kufli czy tam jakiś teku-sreku, żenującego humoru i takich tam.
                A ja mogę się (jak co roku) przypomnieć?
                - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                - ???
                - ...napiłbym się piwa.

                ------------------------------------------
                Dzień dobry panu.
                Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                Comment

                • Rycho_128
                  Senior
                  • 03-2007
                  • 1039

                  #23
                  No to ja Agnieszkę jeszcze zapytuję uprzejmie (bez pancernikowego stresowania), czy w domkach są czajniki na poranne pi... tfu, kawę, i czy są lodówki do schłodzenia porannego piwa?
                  Last edited by Rycho_128; 08-09-2016, 14:35.
                  Gdański Browar WaRy
                  Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                  Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                  Comment

                  • emes
                    Nadszyszkownik Chmielowy
                    • 08-2003
                    • 4275

                    #24
                    Proponuję nie zawracanie głowy organizatorce w dzień przed złotem i tak ma pewnie sporo rzeczy do ogarnięcia i nie ma czasu teraz czytać tych duperel. Jak ktoś chce wczasy z dodatkowymi wymaganiami czy all elxlusive to są inni organizatorzy tylko nie za 200 zł.

                    Comment

                    • Rycho_128
                      Senior
                      • 03-2007
                      • 1039

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                      Proponuję nie zawracanie głowy organizatorce w dzień przed złotem
                      Jak nie czyta/nie odpowie nikt jej głowy nie urwie
                      Gdański Browar WaRy
                      Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                      Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                      Comment

                      • Ahumba
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 8962

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rycho_128 Wyświetlenie odpowiedzi
                        No to ja Agnieszkę jeszcze zapytuję uprzejmie (bez pancernikowego stresowania), czy w domkach są czajniki na poranne pi... tfu, kawę, i czy są lodówki do schłodzenia porannego piwa?
                        W imieniu Agnieszki i na Jej prośbę odpowiadam:

                        Nie chcesz pić piwa tylko kawę to se weź czajnik ze sobą. Tam będą jakieś ze 2-3 sztuki na wszystkich, ale....

                        Od razu wiadomość dla tych co na ognisku pojedliby.
                        Organizator nie przewidział i nie naliczał takich rzeczy jak kiełbasa, keczupy czy inne musztardy. Zapewnia drzewo i ogień.
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                        Comment

                        • Piecia
                          Senior
                          • 02-2002
                          • 3307

                          #27
                          Panie i Panowie,

                          Gdynia to większa wioska (tak mi się zdaje) - kiełbasę i inne wynalazki można zakupić.
                          Koniec i bomba,
                          Kto nie pije ten trąba !!!
                          __________________________
                          piję bo lubię!

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23782

                            #28
                            Oczywiście Zlotowicz, który z miłą chęcią ogarnie 16. Zlot BrowarBizu - niechaj się ujawni i zadeklaruje na zlocie piętnastym, czyli obecnym.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎