Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Słodowy Dwór, Zachód Nad Wigrami

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Słodowy Dwór, Zachód Nad Wigrami

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Prawie czerwony, lekko zamglone. [3.5]
    Piana: Poziomkowa, krótka, szybko opadła, ale jest złożona z raczej drobnych pęcherzyków, a na finiszu tworzy trwałą obrączkę. [3.5]
    Zapach: Hibiskus, trochę skórki, ale nie od słodkiej pomarańczy jak piszą na etykiecie tylko od ... kartofla Cynamon bardzo delikatny. Wszystko mało piwne. [3]
    Smak: Smakuje jak herbatka z hibiskusa z procentami. Mało słodkie, właściwie bez goryczki ( 7 IBU), wytrawne, kwaskowate, orzeźwiające. [3.5]
    Wysycenie: Wolałbym ciut wyższe. [3.5]
    Opakowanie: Przezroczysta butelka jak w niektórych angielskich ale. Kolorystyka różowa i czerwona, brak w składzie konkretnych drożdży i chmieli ( tych ostatnich to i może w ogóle nie ma ). [2.5]
    Uwagi: Piwo w stylu cokolwiek znaczącym Hibiscus Wheat. Hibiskusa sporo, pszenicy mało. Nie wiem czemu całkiem zacny browar z sąsiedniego Podlasia podjął się uwarzenia czegoś takiego. Domyślam się, że przezroczysta butelka ma podkreślić hibiskus, ale piwni Janusze lub Dariusze wybiorą coś tańszego, smakowego z koncernów.
    Warka: ?? Tam gdzie jest na to miejsce jest puste pole.

    Moja ocena: [3.275]

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: wiśniowy, już sam nie wiem czy to piwo czy napój jakiś.... [2.5]
      Piana: po nalaniu nawet sporo jej było ale błyskawicznie opadła do absolutnego zera [2]
      Zapach: czuć tylko hibiskus [2]
      Smak: kwaśne, pestkowo-goryczkowe, ten kwaśny smak to pewnie hibiskus, piwa nie czuć nic, a nic, można domyśleć się tylko po treściwości, która była dość mierna, że jest to alkoholowy napój owocowy o smaku hibiskusa na bazie piwa [2]
      Wysycenie: za dużo [3.5]
      Opakowanie: etykieta ładna, biała butelka to dla mnie tragedia, gładki kapsel [2.5]
      Uwagi: Tylko dla fanów herbatki z hibiskusem, ja skończyłem na dwóch łykach

      Moja ocena: [2.125]
      Attached Files
      Last edited by becik; 31-07-2016, 20:03.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • yaro74
        PremiumUżytkownik
        • 09-2012
        • 2089

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: jakiś taki czerwony. [3]
        Piana: początkowo dość wysoka, nietrwała, znika szybciej niż się pojawiła. [2]
        Zapach: hibiscus i nic więcej. [2.5]
        Smak: trudno nazwać ten napój piwem. Jest dość kwaśny i orzeźwiający, brak goryczki. [2.5]
        Wysycenie: średnie. [3.5]
        Opakowanie: ładna etykieta, prawie pełny skład, kapsel bez nadruku. [3]
        Uwagi:

        Moja ocena: [2.55]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎