Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Deer Bear] HedgeHog Lemon American Pale Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, [Deer Bear] HedgeHog Lemon American Pale Ale

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • SeeJay
    Senior
    • 04-2016
    • 239

    #2
    Kupiłem to piwo za 7.99 w TESCO. Bardzo pijalne, lekkie, sesyjne. W barwie bursztynowe, mętne z długo utrzymującą się pianą. W smaku ewidentnie czuć trawę cytrynową (wrażenie podobne jak w american wheat'ach). Aromat również przyjemny. Pite "na ciepło" ujawnia bardzo delikatne, mosaicowe nuty. Jak dla mnie mogłoby jednak mieć nieco więcej goryczki i ciała, ale w końcu to nie IPA...

    Świetne na upalne dni.

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowy mętny. [4]
      Piana: Kremowa, bardzo drobna, średniowysoka i średniotrwała. [4]
      Zapach: Cytrusy, chmiel w tle, spodziewałem się większego ładunku "lemonów". [3.5]
      Smak: Lekki słód, owoce, goryczka dość intensywna, raczej mało widoczne cytrusy... [4]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Biała eta, prosta, charakterystyczna. [4]
      Uwagi: Całkiem fajne, nieprzegięte piwo z akcentem cytrusowym.
      Tych cytrusów nie ma zbyt wiele, ale to (moim zdaniem) bardziej zaleta, niż wada.

      Moja ocena: [3.825]

      Comment

      • Brodzislaw
        Senior
        • 09-2013
        • 1020

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: złocisty, lekko zamglony [4]
        Piana: jasna z drobnych pęcherzyków opadła szybko do krążka na powierzchni. [3]
        Zapach: zdominowany przez chmiele cytrusowe (limonka, cytryna, skórka cytrusowa) i niestety wyłazi szmata oraz kwiaty. Trochę nut słodowych, zbożowych. Ogólnie orzeźwiający, gdyby nie ta wada ujawniająca się po ociepleniu. [3]
        Smak: nieco karmelowej słodkości kontrolnej przez skórkę cytrusową, limonkę i gryczkę chmielową w nucie ziołowo-grejpfrutowej. Goryczka jest wyraźna, na krótko zalega na języku i podniebieniu [3.5]
        Wysycenie: Wysokie do średniego [4]
        Opakowanie: Takie sobie, info też [3.5]
        Uwagi: Piwo z przeceny pite na kilka dni przed terminem spożycia

        Moja ocena: [3.325]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎