Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Słodowy Dwór, Żebra Żubra

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Słodowy Dwór, Żebra Żubra

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasny bursztyn, prawie klarowne. [4.5]
    Piana: Biała, prawie śnieżna, pięknie zdobi szkło, ale jest za krótka i mało trwała. [3.5]
    Zapach: Zioła, przyprawy, trawa, sporo masło i nie wiedząc skąd trochę metalu. [2.5]
    Smak: Treściwe, trochę chropowate i drażniące z goryczką wyższą niż deklarowane 26 IBU. Zioła, trawa, a później wręcz łodyga. Nie ma tu nic z cytrusów i żywicy, to jest polskie Ale i takie jest w odczuciu. [4]
    Wysycenie: W sam raz, to znaczy średnie w kierunku do niskiego. [4.5]
    Opakowanie: Tym razem buzia mi się nie podoba. Panienka ma rogi i jest demoniczna. W składzie chmiele Marynka i Lubelski. [3]
    Uwagi: Całkiem smaczne Ale z polskimi chmielami, jednak za duży diacetyl i odrobinę żelaza za bardzo przeszkadza. Po raz pierwszy w Słodowym Dworze wyczułem metal, zakładam uprzejmie, że to od chmielu.
    Warka 11.12.2016

    Moja ocena: [3.425]

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: bursztynowa, prawie klarowne [4.5]
      Piana: ecru, drobna, opada powoli ale w zauważanym tempie [3.5]
      Zapach: słaby, owocowo-trawiasty [3.5]
      Smak: w miarę pełne i treściwe, mocna, lekko trawiasta goryczka, akcenty owoców cytrusowych, fajnie i wyraźnie zarysowana baza słodowa [4]
      Wysycenie: zbyt mocne [4]
      Opakowanie: fajna etykieta z serii browaru, gładki kapsel [4.5]
      Uwagi: Smakowało, no i cena w browarze 5 zł bardzo dobra

      Moja ocena: [3.825]
      Attached Files
      Last edited by becik; 06-08-2016, 08:35.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎