Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

krombacher 15 mln EUR

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • toom3k
    Junior
    • 07-2016
    • 3

    krombacher 15 mln EUR

    Witam i od razu przepraszam jesli temat zamieszczam w nieodpowiednim miejscu. Moze ktoś z was orientuje sie czy kapsel a dokładnie to co pod nim "robi" ze mnie szczęśliwszego człowieka... Click image for larger version

Name:	Bez tytułu.jpg
Views:	1
Size:	18,5 KB
ID:	2094522 Pozdrawiam
  • ppns
    Senior
    • 10-2002
    • 1737

    #2
    Nie 15 mln , ale 1.5 mln Euro. Górny napis jest nieczytelny , przypuszczam , że to akcja promocyjna (kampania społeczna) na którą browar wydał ( albo zamierza wydać ) 1.5 mnl E.
    piwoppns@wp.pl

    Comment

    • toom3k
      Junior
      • 07-2016
      • 3

      #3
      ... piwo kupione w Niemczech ( milion - mio )10 butelek tego samego ... na jednej stacji... żadnego info na etykietach przypadkiem ... zobaczyłem ze na 10 kapsli tylko jeden jest inny ... szukając jakiejś informacji znalazłem tylko wzmianki o promocji "loterii" z 2014 roku
      Click image for larger version

Name:	der-krombacher-geniesser-bonus-das-gab-s-noch-nie-15-mio-x-1-eur-bar-auf-die-hand.jpg
Views:	1
Size:	48,1 KB
ID:	2062410

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #4
        Po pierwsze Toom jak dopiero co zarejestrowałeś się na BroBizie to zanim założysz temat, zapoznaj się z budową strony (forum) gdzie i jakie posty się zakłada i gdzie założyłeś swój
        Teraz to już oczywiście za późno i Mod musi po Tobie posprzątać ale mimo to, bez naszej pomocy, wskaż różnice pomiędzy kapslem jaki masz a kapslami z zamieszczonej reklamy.
        Dasz radę ?
        PS: forumowicze, nie podpowiadajcie
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • toom3k
          Junior
          • 07-2016
          • 3

          #5
          Jak Ci Polak nie zaszkodził to znaczy ze Ci pomógł.... wiesz jedną wspólną cechę mają obie mimo różnicy liczonej w latach... ... sory założyłem konto potem temat nie zagłębiając sie dokładnie w strukturę tematów ... tylko dlatego ze przez chwile pomyślałem gdzie w weekend udzieli mi ktoś inf. zgodnej z rzeczywistością " dla niektórych ... to w pewnym sensie pasja... i info. wiedza jaką posiadają ... jest większa od tej którą posiedli ludzie których znam łącznie z tymi których widuje ... gdybać sobie możemy ... napisze o tym co je łączy bo sie penie nigdy nie domyślisz otóż ...dwie strony po jednej wygrani ... po drugiej liczniejsza grupa przegranych i to co widzimy całkowicie różni sie od tego co tam jest ... niedawno wjechałem na a12 pierwszy shell po niemieckiej stronie i wiem co i jak ... Cooper jesli wiedzą zaistnieć nie możesz powstrzymaj "parcie" i nie wytykaj błędów tym bardziej ze spostrzegłeś datę założenia konta i tego tematu ... wyobraźni nie starczyło żeby sie domyśleć czy temat był pierwszy czy konto dla tematu... DZIĘKI WIELKIE dla ppns ... i pozdrawiam Tych którz nie do konica dobre miejsce założenia tematu potraktowali z przymrużeniem "oka" i braku wiedzy nie grali " jaki elementu brakuje na jednym zdjęciu a na drugim jest ale ukryty hah"...

          Comment

          • ppns
            Senior
            • 10-2002
            • 1737

            #6
            Załączony obrazek potwierdza moją hipotezę : akcja marketingowa połączona z przeznaczeniem 1 mln E na ochronę środowiska. Czcionka pisma na dole jest zbyt mała, by więcej wywnioskować ( chyba są tam opisane warunki "zdobywania" nagród.
            piwoppns@wp.pl

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23794

              #7
              Na kapslu napisano
              Wir unterstuetzen mit mindestens 1(,)5 Mio. EUR Artenschutzprojekte.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎