Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Deer Bear] Yam Yam

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, [Deer Bear] Yam Yam

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasny bursztyn, mocno zmętnione. [3.5]
    Piana: Niewysoka, drobnopęcherzykowa, jasnobeżowa, średnio trwała. [3.5]
    Zapach: Głównie owoce tropikalne - głównie marakuja, słabiej cytrusy trochę, nut ryżowych, trochę jasnych słodów o biszkoptowym profilu, całkiem przyjemny, dość intensywny, choć spodziewałem się ciut więcej. [4]
    Smak: Trochę słodyczy, przejrzałe owoce(tropikalne), pszenica, trochę karmelu, wyraźne nuty ryżowe, goryczka średnia cytrusowo-ziołowa, bardzo gładkie, dość dużo ciała. [3.5]
    Wysycenie: Niskie - mogłoby być wyższe. [3]
    Opakowanie: Ładne opakowanie jak inne w stylu Deer Beer, komplet informacji. [4.5]
    Uwagi: Przyzwoite piwo, choć bez szału, co prawda piłem je prawie godzinę po wyjęciu z lodówki, ale chyba nie miało to większego wpływu na smak - głównie brakowało mi gazu. Jak na Deer Beer to chyba ich najsłabsze piwo. Osobiście z ryżowych wolę Oto Mata JPA, a z białych coś od Artezana. Warka do 06.03.2017.

    Moja ocena: [3.7]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9732

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty mętny, przypomina kompot z gruszek... [4]
      Piana: Biała, drobna, średniowysoka, nietrwała. [3]
      Zapach: Sosna owoce tropikalne, ślad chmielu. [3.5]
      Smak: Słodkawe owoce tropikalne, w tle goryczka, lekko pestkowa, w trakcie picia ujawnia się jakiś posmak mdlącosłodkawy... [3]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Ktoś się naoglądał kreskówek z serii "Kung-Fu Panda"... . Oryginalne, ale w zasadzie nic poza tym. Ciekawa faktura papieru. [3.5]
      Uwagi: Piwo być może warte wypicia, ale głównie z tzw. obowiązku badawczego.
      Do powtórzenia raczej poprosiłbym jednak "Sarmackie"... .

      Moja ocena: [3.3]

      Comment

      • binarytree
        Junior
        • 10-2015
        • 19

        #4
        Piłem wczoraj w Gdańskim Pubie Browarze Spółdzielczym.

        Dziwią mnie przeciętne opinie tutaj, bo dla mnie to piwo dołącza do grona moich ulubionych pewniaków. Bardzo dobra amerykańskość, kojarząca mi się Modern Drinking, do tego słodka podbudowa (pszenica? pędy bambusa?), która ładne balansuje goryczke. Nie miałem ochoty na nic co by wykrzywiało twarz z gorzkości, raczej liczyłem na coś aromatycznego, przeciętnie gorzkiego i to piwo spełniło moje oczekiwania

        Jedyne do czego można się przyczepić to, że prędzej bym powiedział, że to APA, nie IPA.
        Piany nie zauważyłem, ale nie przeszkadzało mi to. Nagazowanie średnie do niskiego, pasujące do piwa.

        Comment

        • chechaouen
          Senior
          • 01-2011
          • 1180

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Jasny bursztyn. Mocne zmętnienie [4]
          Piana: Prawie jej nie ma. Piwo może za mocno schłodziłem, ale i tak bida zaskakująca. Niemrawe resztki przy ściankach [2]
          Zapach: Dość słodki, przyjemny. Głównie owoce tropikalne i wyraźne charakterystyczne nuty od słodu pszenicznego. Nieźle z intensywnością [4]
          Smak: Goryczka nie za głęboka i dość krótka, profil grefprutowy z lekką ziołowością. Ciało słodowe dość pełne, sporo w nim słodyczy owocowej, tropiki, nuty pszeniczne itp. Ryżu i liści bambusa nie wymlaskałem. Piwo smakuje jak dość klasyczna pszeniczna APA [3.5]
          Wysycenie: Niskie w kierunku do średniego. Pasuje raczej [4.5]
          Opakowanie: Całkiem ciekawa eta z komiksową pandą. Dużo informacji o składzie i parametrach [4]
          Uwagi: Piwo z datą: 06.03.2017

          Moja ocena: [3.625]
          Last edited by chechaouen; 03-03-2017, 20:31.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎