Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gryf, [Tattooed Beer] Rocker Chick

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Gryf, [Tattooed Beer] Rocker Chick

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Delikatnie zmętniony bursztyn. Przy dokładniejszemu przyjrzeniu widać pływające drobinki. [3.5]
    Piana: Niska, brudnobiała, nietrwała, delikatnie zdobi szkło. [2.5]
    Zapach: Kwiatowy, troszkę cytrusów, odrobina karmelu, bardzo delikatna nuta żytniopodobna. Ogólnie po za kwiatowością to niezbyt intensywny, ale przyjemny aromat. [3.5]
    Smak: Oleiste, półsłodkie, owocowo-cytrusowe, trochę żywicy, umiarkowana słodowość karmelowa, średnio-wysoka ziołowa goryczka, dość długa z trawiastym posmakiem. Sporo ciała, nazwanie tego piwa ciężkim to pewnie przesada, ale lekkie też nie jest. [4]
    Wysycenie: Średnie - pasuje. [4]
    Opakowanie: Przyzwoita etykieta, choć nie w moim stylu, komplet informacji - również ta, że jest to produkt wegański, co mnie troszkę rozbawiło. [3.5]
    Uwagi: Smaczne piwo, jak dla mnie jest to całkiem dobra(ale niekoniecznie sesyjna) żytnia IPA - tyle że dolnej fermentacji. Warka do 07.01.2017.

    Moja ocena: [3.625]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, lekko zgaszony i zamglony. Taki, jak włosy blond rocker chick'a po koncercie rockowym... . [4]
      Piana: Zaskakująco... żadna. Po nalaniu przez krótką chwilę utrzymuje się jedynie rachityczna obwódka . [1.5]
      Zapach: Słód, owoce tropikalne, tło ziołowo-sosnowe. Obecny jest także jakiś lekki powiew, czyżby to dezodor blondynki? [4]
      Smak: Goryczka z tłem lekkich cytrusów, sosna, delikatne owoce, ślad karmelu i homeopatyczny posmaczek orzechów włoskich. [4]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Jak to w "Tattooed", przerysowana panna, tym razem w dżinsowych szortach i czarnej, skórzanej kurtce. Wytatuowana róża na biodrze... Legenda obok budzi uśmiech... ...politowania. [4]
      Uwagi: Piwo sympatyczne, ale blondynka powinna nad sobą jeszcze nieco popracować...

      Moja ocena: [3.75]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎