Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bytów Browar Kaszubski, [Brodacz] Dla Paskudnych Pijaków

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Bytów Browar Kaszubski, [Brodacz] Dla Paskudnych Pijaków

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty, blady, delikatnie zamglone. [4]
    Piana: Kremowa, wysoka, średnio pęcherzykowa, delikatnie znaczy szkło. [4]
    Zapach: Przyjemny słód, lekka pomarańcza, parę ziół, orzeźwiający aromat niczym morska bryza. [4.5]
    Smak: Mniej słodu, więcej ziołowej goryczki z odrobiną trawy. W odczuciu też jasne owoce, nie tropikalne, czy cytrusowe, tylko jak gruszka i arbuz. [4]
    Wysycenie: Trochę za niskie. [3.5]
    Opakowanie: Morska opowieść raczej dla dorosłych, użyte jest dwa razy słowo '' kurwa ''. Pełny skład, na etykiecie gostek, który nie trafia z moczem do sedesu. [3.5]
    Uwagi: Piwo nie ma wiele wspólnego z duchem craftu, więc posmakuje pewnie paskudnym pijakom. Całkiem smaczne lekkie piwo.
    Warka: najlepiej spożyć przed 12.2016.

    Moja ocena: [4.125]

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: ciemno-żółte, wpadające w pomarańcz [4.5]
      Piana: ecru, drobna, zwarta, długo się utrzymuje, zostaje do końca na szkle [4.5]
      Zapach: słaby, trawiasto-cytrusowy [3.5]
      Smak: w miarę pełne i treściwe, mocna trawiasto iglasto-cytrusowa goryczka, niestety cytrusy zbyt dominują, zabijają pozostałe smaki, bazy słodowej w ogóle nie czuć [3]
      Wysycenie: za duże, piwo momentami rośnie w oczach [3.5]
      Opakowanie: etykieta z serii Brodacza czyli dość niski poziom, tu lejący do sedesu facio ale przegięcie to w opisie słowo "kurwa" na etykiecie....żałosne, niskie i wyraźnie sugerujące do kogo jest ów produkt skierowany, tylko w takim razie czemu kosztuje 1,99? Pomysłodawca etykiety w żałosny sposób kreuje "żulowatość", w sposób prymitywny. To piwo, a raczej szata graficzna poskutkowało jednym, więcej piw Brodacza nie kupię, szkoda mi nabijać kabzę siuśmajtkom, a dziadźki wolę spożytkować na piwa z browarów szanujących swoich konsumentów, a pies was gonił [1]
      Uwagi: Ostatnie zakupione piwo z tego kontraktowca

      Moja ocena: [3.325]
      Attached Files
      Last edited by becik; 03-08-2016, 20:31.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9731

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty opalizujący. [4]
        Piana: Biała, drobna, średniowysoka i trwała. [3.5]
        Zapach: Słaby karmel, owoce, może daleko ślad ziołowy...? [3]
        Smak: Goryczka. Dość intensywna, dominująca. Gdzieś w tle znowu karmel i owoce... [3.5]
        Wysycenie: Średnie. [4]
        Opakowanie: To ponoć kooperacja z jakimś kulinarnym jutuberem, no może. Nazwa jednak nieco przesadzona jest. Podobnie, jak grafika z sikającym kolesiem. O słowie "kurwa" nie wspomnę, bo NIE. Czekamy na etę z fotografią gołej dupy piwowara . [2]
        Uwagi: Chyba nie jestem aż tak paskudny (poza tym staram się sikać do muszli ), bo piwo co najwyżej średnie...

        Moja ocena: [3.3]

        Comment

        • LubieStrongi
          Senior
          • 02-2016
          • 195

          #5
          Jest to piwo, warzone w kooperacji z Food Emperorem, tym od kurczaka pierdolonego.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎