Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Karlsquell Niepasteryzowane

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Łódzkie, Karlsquell Niepasteryzowane

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • AaLeX
    Senior
    • 07-2011
    • 569

    #2
    Piwo ma ładną złotą barwę, piana został duży kożuch i oblepiła szkło więc jak najbardziej na plus. W zapachu czuć chmiel i metal, podobnie w smaku, jest goryczka, mało słodu, finisz metaliczny, ale naprawdę dobre piwo. Nie pamiętam za ile kupiłem, coś około 2zł, ale piwo naprawdę ciekawe, nie mówiąc już że w tej cenie to rewelacyjne. Tatro-harnasio-żubry nie dorastają mu do pięt. Ocena 5/6.

    Comment

    • Piwofil
      Senior
      • 01-2002
      • 907

      #3
      Właśnie piję to piwo - kupione na próbę w dyskoncie Aldi, prawdopodobnie tylko tam dostępne. Barwa, piana, zapach - wszystko się zgadza.
      Natomiast smak wg mnie nie do przyjęcia, specyficzny metaliczno - alkoholowy posmak charakterystyczny dla tanich piw, zdecydowanie nie polecam.

      Jeśli chodzi o porównanie do masówek - prażubr zdecydowanie lepszy.
      www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

      Comment

      • AaLeX
        Senior
        • 07-2011
        • 569

        #4
        Piwo to jest bardzo nierówne niestety, kupione niedawno okazało się kwaśne, jakieś trochę szampańskie, jednym słowem paskudne. Natomiast pierwszy mój kontakt z tym piwem był bardzo pozytywnym zaskoczeniem, kupię za niedługo raz jeszcze aby ostatecznie sprawdzić, które z przygód było wypadkiem przy pracy.

        Comment

        • AaLeX
          Senior
          • 07-2011
          • 569

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Takie ciemne złoto, ciemny bursztyn, ładny. [4]
          Piana: Utrzymała się chwilę, ale bez rewelacji. [3.5]
          Zapach: Owoce i landrynki, nic przyjemnego, pachnie trochę jak tanie wina... [1.5]
          Smak: Oj, sam słód, landrynki, palone owoce, jakiś chemiczny karmel, goryczki zero. Niedobre, wymęczyłem dla tradycji trunku. [1.5]
          Wysycenie: OK [4]
          Opakowanie: Puszka ładna, podany skład, ekstrakt, miejsce produkcji. OK. [4]
          Uwagi: Oj, trzecie podejście do tego piwa, ale ostatnie. Niestety, wyjątkowo nie dla mnie. Słodkie to jak diabli, jakieś owocowo-landrynkowe, co jednak nie zapowiada opis na puszce, gdzie pisze że z 2 gatunków chmielu i tylko z naturalnego słodu. Jedyny plus tego piwa to to że na pewno ma smak, jeśli ktoś lubi słodko-owocowe piwa, to może mu podejdzie, a nawet na pewno, jednak ja dziękuje.

          Moja ocena: [2.075]

          Comment

          • Javox
            PremiumUżytkownik
            • 11-2009
            • 6077

            #6
            Tzw niepasteryzowane (czyli mikrofiltracja) do ALDI.

            Ekstrakt 12* i alko 6.0%

            Piana - na dłużej niepełna warstewka.
            Lacing - prawie nic.
            Gaz - średni.
            Barwa - złota.
            Aromat - słodkawo owocowa słodowość.
            Smak - owocowa słodowość, lekko ściągające, mini goryczka.

            Słabo
            Attached Files

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎