Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar na Jurze, Wiśnia w czekoladzie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browar na Jurze, Wiśnia w czekoladzie

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Pomiędzy ciemnobrązowym, a miedzianym, dość klarowny . [4.5]
    Piana: Różowawa, niezbyt wysoka, szybko redukuje się do cienkiego kożuszka, który zostaje do końca, bardzo słabo zdobi szkło. [3]
    Zapach: Wiśnia i kakao - przyjemnie. [4]
    Smak: Dużo wiśni, lekki kwasek(od wiśni), kakaowo-czekoladowe, słodkie(praktycznie ulepkowate), dość lekkie, średnia pełnia, przypomina ciasto czekoladowe z wiśniami. [3]
    Wysycenie: Niskie - dobrze pasuje. [4.5]
    Opakowanie: Ciekawa etykieta w bombonierkowym stylu, pełny skład, nie podano jedynie ekstraktu. [4.5]
    Uwagi: Jak dla mnie to bardziej ciekawostka niż piwo do regularnego picia, smakuje po prostu jak deser, ale to głównie przez dodatek soku wiśniowego i kakao - jednocześnie mam wrażenie, że mało tu samego piwa w piwie. Osobiście mi nawet smakowało, ale głównie przez to że miałem ochotę na coś słodkiego. Warka do 01.2017.

    Moja ocena: [3.575]

    Comment

    • mozaic
      Member
      • 06-2015
      • 44

      #3
      nie znoszę piw słodkich, nie przepadam za ciemnymi, nie lubię czarnej gorzkiej czekolady, a już najbardziej nienawidzę piw z sokiem..

      ale to jest kapitalny napój..

      jutro poprawię na spokojnie, ale zakupione jako kuriozum ma szanśe zostanie królem zimy w kontekście parkietu/czarnego disko/ lat 70tych ..

      jest grubo. [:

      Comment

      • CyboRKg
        Senior
        • 04-2010
        • 593

        #4
        Kiedys zmieszalem sobie dwa Magnusy z browaru Jagiello: czekoladowego z wisniowym. Mysle, ze w tym wypadku efekt bedzie podobny...
        "Jedno pivo ne vadi!"
        "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

        Comment

        • von_scheisse
          Senior
          • 02-2012
          • 488

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Ciemnobrązowe. W półlitrowym tulipie czarne, nieprzejrzyste (nawet pod światło). [4.5]
          Piana: Piana niska, przy energicznym nalewaniu coś tam się tworzy, choć szału na pewno nie robi - na wierzchu jest sporo większych pęcherzyków. Zostawia jed­nak ładny lej­sing. [4]
          Zapach: Bardzo mocno czekoladowy. Piwo faktycznie pachnie jak dobrej jakości czekoladka z likierem wiśniowym. [4.5]
          Smak: Czekoladowe, z wyraźną wiśnią na drugim planie. Choć nuty wiśniowe są wyraźne, to na szczęście ów dodany do tego piwa sok nie jest słodki. Wprowadza do Wiśni w Czekoladzie przyjemną owocową cierpkość i subtelną kwaskowatość. Miód, który wychodzi po ogrzaniu, jest świetnie wkomponowany w całość profilu piwa - jest go tyle, że piwo w żaden sposób nie jest przesłodzone. [5]
          Wysycenie: Niskie. [4.5]
          Opakowanie: Metalizowana etykieta sprawia, że butelce ciężko zrobić dobre zdjęcie. Na plus komplet informacji. [4]
          Uwagi: Data przy­dat­no­ści: 31.01.2017

          Moja ocena: [4.625]
          Chmielnik Jakubowy - blog o piwie:
          http://www.chmielnik-jakubowy.pl
          https://www.facebook.com/chmielnik.jakubowy/

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎