Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jan Olbracht Rzemieślniczy, [Piwoteka][Jabeerwocky] Malts N'Roses

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Jan Olbracht Rzemieślniczy, [Piwoteka][Jabeerwocky] Malts N'Roses

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty, trochę za ciemny, lekko mętne. [3]
    Piana: Kremowa, drobnopęcherzykowa, bardzo wysoka oraz trwała, a na dodatek świetnie znaczy szkło. [4.5]
    Zapach: Zboże, przyprawy i zioła, miód ( który jest oficjalnie w składzie i jest delikatny jak należy) , a oprócz tego trochę kwiatków. [4.5]
    Smak: Lekka goryczka o wyraźnym kwiatowym profilu z muśnięciem ziół. Słodu mało i niestety przez to zbyt wodniste w odczuciu, choć smaczne piwo. Końcówka przyprawowa, ciut kwaskowa i w dalszym ciągu kwiatowa. [4]
    Wysycenie: Trochę za niskie. [3.5]
    Opakowanie: Etykieta przypomina mi zespół Guns N’ Roses, którego wręcz nie cierpię. Skład pełny, podane IBU, jak i jednostka barwy piwa (25 EBC). Tam gdzie jest miejsce na termin ważności jest puste białe pole ( duży minus). [2.5]
    Uwagi: Piwo w stylu rosanke, czyli wiadomo, że ciała słodowego nie będzie dużo, ale jakoś Kormoran był treściwszy. Niemniej to bardzo dobre piwko, tylko szkoda, że terminu ważności nie mogę podać.

    Moja ocena: [4.075]

    Comment

    • chechaouen
      Senior
      • 01-2011
      • 1180

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowy. Zamglony [4]
      Piana: Początkowo bardzo obfita, ale opada szybko do jakiegoś pół centymetra, który już trzyma się dzielnie. Ładnie oblepia szkło [4]
      Zapach: Przede wszystkim mało intensywny, trzeba się mocno wwąchać. Czuć nuty miodowe i kwiatowe. Do tego niewyraźne akcenty pszeniczne [3]
      Smak: Nie będę się tu próbował lansować na znawcę stylu rosankę. To mój pierwszy kontakt z tym czymś i nie wiedziałem kompletnie czego się spodziewać. Piwo jest lekkie, nieco wodniste i płaskie. Goryczka stonowana, ale przy tym wyrazista, ziołowa, na finiszu wpada w kwaskowatość kojarzącą mi się z... Mazowszanką z czasów PRL. Do tego muśnięcie miodem, jakiś kwiat, zbożowość. Nie moja bajka [3]
      Wysycenie: Średnie, raczej pasuje [4.5]
      Opakowanie: Tu akurat jest fajnie. Dopracowana etykieta w kilimacie hard-rock/heavy metal. Dużo info odnośnie składu i parametrów [4.5]
      Uwagi:

      Moja ocena: [3.3]
      Last edited by chechaouen; 02-02-2017, 21:29.

      Comment

      • chechaouen
        Senior
        • 01-2011
        • 1180

        #4
        Focia:
        Attached Files

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎