Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gryf, [Gentleman] Gwóźdź Programu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Gryf, [Gentleman] Gwóźdź Programu

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czerwony, zamglony. [4.5]
    Piana: Niezbyt wysoka, jasnokremowa, średnio trwała, bardzo ładnie zdobi szkło. [3.5]
    Zapach: Karmelowy, trochę jakby słodkich owoce, troszkę cytrusów, niezbyt wyraźny, umiarkowana intensywność, ale ogólnie w porządku. [3.5]
    Smak: Średnia karmelowa podstawa słodowa, lekko słodkie, cytrusowe, wysoka goryczka grejpfrutowo-ziołowa, długa, a właściwie zalegająca. Stosunkowo lekkie, ciało średnie. [3.5]
    Wysycenie: Chyba średnio-niskie - dobrze pasuje. [4.5]
    Opakowanie: Ładna etykieta z kompletem informacji, choć jak dla mnie zbyt podobna do innych piw z tej serii. [4]
    Uwagi: Całkiem smaczne piwo, wypiłem je z przyjemnością, ale dopiero po przyzwyczajeniu się do zalegającej goryczki. Warka do 19.03.2017.

    Moja ocena: [3.625]

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Karminowy, mętne. [4.5]
      Piana: Kremowa, niska, złożona jednak z drobnych pęcherzyków, zostawia ślad na szkle. [3.5]
      Zapach: Karmel, ale przyjemny, jagoda z lasu, lekki cukierek. Całkiem dobrze, ale zbyt delikatnie podkreślone. [3.5]
      Smak: Słodowe, ponownie karmel akceptowalny, owocowe w postaci głównie liczi i brzoskwini. Goryczka średnia, jak na ten styl trochę za duża i wyraźnie wyższa niż deklarowane 28 IBU. [4]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Pełny skład, za dużo do czytania, tym bardziej że jest to nalane na etykiecie, a oceniający jest jeszcze bardziej nalany
      Doprawdy, powinni robić jakieś odstępy, żeby było bardziej czytelnie. [3.5]
      Uwagi: Smaczne piwko. Styl Australian Red Ale nie jest niczym wzniosłym, ale nie tylko ekstremalne piwa muszą być smakowite. Z pewnością jeszcze wypiję...
      Warka 19.03.2017.

      Moja ocena: [3.775]

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9729

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Rubinowy, śladowo zamglony. [4]
        Piana: Kremowa, drobna, niewysoka i raczej nietrwała. [3]
        Zapach: Słodowo-owocowy z lekkim echem chmielowym. [4]
        Smak: Dość intensywna, cierpkawa goryczka, posmak owoców (albo ich pestek), daleki ślad karmelu. [3.5]
        Wysycenie: Średnie w kierunku niskiego. [4]
        Opakowanie: Znowu "Arsę Lipę" z pokalem piwa, czarna eta, zagadkowa nieco nazwa. Starannie wykonane. [4]
        Uwagi: Nie wiem, co na takie piwo powiedzieliby Australijczycy, ale do prawdziwego gwoździa programu to jeszcze kawałek...

        Moja ocena: [3.7]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎