Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bytów Browar Kaszubski, [Brodacz] Grano

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Bytów Browar Kaszubski, [Brodacz] Grano

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty, minimalnie zamglony. [4]
    Piana: Biała, drobna, średniowysoka, niezbyt trwała... [3]
    Zapach: Słód i owoce tropikalne, lekko mdlący dziwnie, kojarzy mi się z przepełnionym śmietnikiem w ciepłych krajach... . [3]
    Smak: Goryczka w stylu pestek grejpfruta, niebyt intensywna, owoce tropikalne, może ślad chmielu...? [3.5]
    Wysycenie: Średniowysokie. [4]
    Opakowanie: Biała eta, charakterystyczna, w stylu browaru. [4]
    Uwagi: Kolejny AW na rynku, ten akurat niczym szczególnym (poza zapachem... ) się nie wyróżnia.

    Moja ocena: [3.35]

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, zbyt klarowne jak na w końcu pszenicę... [3]
      Piana: Biała, średnia, trwała, trochę za mało pozostawiła śladów na szkle. [3.5]
      Zapach: Bardziej american niż weizen. Słodkie owoce tropikalne dominują, choć można też wyczuć bardzo dojrzałego banana oraz różne przyprawy ze szczególnym uwzględnieniem wanilii. [4]
      Smak: Mało słodu, piwo jest chropowate, goryczka lekko piekąca, przyprawowa, pozbawiona cytrusów i iglaków. Jeszcze mniej pszenicy niż w zapachu. [3]
      Wysycenie: Wysokie i tu akurat można wyraźnie poczuć weizena. [4.5]
      Opakowanie: Klasyczny Brodacz z białą etykietą i kapslem. Pełny skład, a w nim jeden chmiel Equinox. [4]
      Uwagi: Przeciętny American Weizen, ale pewnie jeszcze kupię inną warkę, tym bardziej, że ostatnie dwa łyki były orzeźwiająco kwaskowe.
      Warka: najlepiej spożyć przed końcem 12.2016.

      Moja ocena: [3.525]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎