Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar na Jurze, [Pinta] Vermont IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browar na Jurze, [Pinta] Vermont IPA

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • swlabr
    Junior
    • 12-2015
    • 3

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Zgody z definicją stylu [4.5]
    Piana: Średniopęchężykowa, niezbyt obfita, ale nie znika od razu [4]
    Zapach: Bardzo ładny i bardzo intensywny. Trochę mało cytrusów, wybija się mosaic, którego nie jestem fanem. Dla fanów mosaica powinno być 5. [4.5]
    Smak: Podobnie jak w zapachu. Piwo smaczne, bardzo dobrze pijalne, ale jak dla mnie trochę za dużo mosaica i kwiatowo-mdłych aromatów z chmielu.
    Goryczka konkretna, jak dla mnie więcej niż 54 ibu. [4]
    Wysycenie: Jest ok. [4.5]
    Opakowanie: Jak na pintę, to ok. [4]
    Uwagi:

    Moja ocena: [4.225]

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Mocno zamglony, pomarańczowy. [4]
      Piana: Umiarkowanie obfita, średnie i małe pęcherzyki, jasna, średnio trwała, delikatnie zdobi szkło. [3.5]
      Zapach: Nafta, owocowo-cytrusowy, niezbyt wyraźny, średnio intensywny. [3.5]
      Smak: Owocowy, tropiki, cytrusy - ogólnie Mosaic'owo z domieszką innych amerykańskich chmieli, jest też trochę jasnego słodu, średnia kwiatowa goryczka z delikatną nutą żywiczną(czy tam sosnową) w posmaku, gładkie, średnio pełne. [4]
      Wysycenie: Średnie - dobrze pasuje. [4.5]
      Opakowanie: Prosta, ale całkiem ładna grafika, standardowo komplet informacji. [4.5]
      Uwagi: Smaczna, pijalna i dobrze zbalansowana IPA, choć po aromacie spodziewałem się więcej. Ogólnie jest to kolejne dobre piwo od Pinty, ale do poziomu Modern Drinking trochę mu brakuje. Warka do 16.06.2017.

      Moja ocena: [3.825]

      Comment

      • yoxik
        Senior
        • 10-2012
        • 427

        #4
        Browar na Jurze: [Pinta] Vermont IPA
        Ekstrakt: 15.1% wag. | Alkohol: 5.5% obj. / 4.125% wag.
        ważna do:15.06.2017
        Piana z drobnymi i średnimi oczkami, obfita trwała, zdobi szkło, perfekt.Kolor żółty zmętniony. Po całym pokoju już po psyknięciu kapsla rozproszył się wspaniały aromat tropików, cytrusów, żywicy, lasu, intensywny i przepiękny. Smak, pełnia słodowa i owocowość od drożdży, chmielowe cytrusy, żywica, las, goryczka średnia pasująca. Piwo w charakterze lekkie w odbiorze, smaki grają, pijalna, sesyjna IPA. Bardzo dobre.
        Również tutaj
        https://www.instagram.com/adam_slodowy_to_ja/

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎