Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kamionka, [Golem] Moszaw

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Kamionka, [Golem] Moszaw

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasne złoto, prawie słomka, solidnie zamglone. [4]
    Piana: Krótka, sycząca, słaba. [2]
    Zapach: Fenole, guma balonowa, pikantne przyprawy, trochę trawy. Każde dziecko wie, że pokrzywa właściwie nijak pachnie, tak więc w tym piwie też jej nie czuć. [4]
    Smak: Tu rzeczywiście jest coś z pokrzywy, mianowicie herbatka z niej. Goryczka średnia, przyprawowa, pozbawiona sosny, czy cytrusa, na finiszu jeszcze bardziej przyprawowa, lekko pikantna. Podbudowa słodowa jest solidna, co jest dużą zaletą tego piwa. Płatki owsiane podane w składzie chyba są, gdyż pije się całkiem gładko. [4]
    Wysycenie: Zbyt wysokie. [3]
    Opakowanie: Jakiś leśny ludek na etykiecie, kapsel czarny, jest krawatka i pełny skład czytelnie rozmieszczony. [4.5]
    Uwagi: Ma to być saison z dodatkiem pokrzywy. Saison jest, ale głównie w zapachu, a pokrzywa nie piecze tu na skórze, więc po co jest dodatkiem
    Warka: najlepiej spożyć przed końcem 01.2017.

    Moja ocena: [3.775]

    Comment

    • Jetwro
      Junior
      • 05-2015
      • 24

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: jasnozłoty, perfekcyjnie klarowne. Gdy je kupowałem było zupełnie mętne. [5]
      Piana: brzydka, mydlana, niewiele z niej zostaje. [2]
      Zapach: najpierw ziołowy, potem wyszły fenole. Gdy dodałem osad zrobiło się bardziej saisonowe. Nie jest jakoś bardzo intensywny. [3.5]
      Smak: Bardzo wytrawne, bez słodyczy, ale gładkie. Bardzo pijalne.
      Pierwsze odczucie to nietypowa goryczka (chyba pokrzywa), potem czuć sporą pikantność i lekką kwaskowość. Goryczka średnia. Ogólnie morderczo pijalne. [4]
      Wysycenie: odpowiednio wysokie [5]
      Opakowanie: Jak zwykle ładne. Pełny skład, itd. jak zwykle.
      Moszaw to wspólnota rolnicza podobna do kibuca, jakby ktoś chciał wiedzieć. [5]
      Uwagi: 1.2017 r.

      Moja ocena: [3.775]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎