Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Marysia, [Piwowarownia] Kawa i papierosy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Marysia, [Piwowarownia] Kawa i papierosy

    Piwo gotowe do oceny
    Piwo powstałe we współpracy z Browar Domowy Leśniczówka
    Last edited by dyczkin; 04-09-2016, 10:04.
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: jasnozłocisty, jak na kawę i fajki to za jasne [4.5]
    Piana: słabiutka, po nalaniu ok 1 cm, szybko opadła do obwódki wokół szkłą [2.5]
    Zapach: piwa wylanego do popielniczki [2]
    Smak: co tu widziwiać, jak w zapachu tak i w smaku, picie piwa wylanego do popielniczki z petami w wlanego z powrotem do szkła, pod koniec jakieś tam słodowe akcenty, też mi filozofia w robieniu piw.... [2.5]
    Wysycenie: troszkę za duże [4]
    Opakowanie: pite w knajpie, bez logo na nalewaku, szkło innego browaru [2.5]
    Uwagi: Oferowane w Piwnej Sprawie, kolejny cudak gdzie dodatkiem był tytoń, nawet mi, palącemu nie podeszło, śmierdzące zalaną popiółką

    Moja ocena: [2.5]
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, lekko zmętniony. [4]
      Piana: Białokremowa, bardzo drobna, średniowysoka i trwała. [4]
      Zapach: Słód, karmel, kawa. Trochę w stylu stouta. Może w tle tytoniu ślad... [4]
      Smak: Dymny, lekko wędzony karmel, trochę jak dym z dobrego (onegdaj) papierosa, tło gorzkiej kawy. [4]
      Wysycenie: Niewysokie. [4]
      Opakowanie: Jakiś taki brunatny kleks na białej ecie, trochę szkoda, że aż tak proste. Ale wysokiej jakości. [4]
      Uwagi: Bardzo ciekawe piwo, zasłużenie zdobyło swoje laury. Nie mogę zgodzić się z przedpiszcą, becikiem, ale może dlatego nasze oceny radykalnie się różnią, bo... ja nie palę .

      Moja ocena: [4]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎