Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bytów Browar Kaszubski, [Brodacz] Alba

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Bytów Browar Kaszubski, [Brodacz] Alba

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty, klarowne. Na dnie butelki jest widoczny okazały osad. [4]
    Piana: Biała, średnio pęcherzykowa, krótka. [3.5]
    Zapach: Mało wyraźne cytrusy i słodkie owoce tropikalne. Niestety początkowo wyczuwalne tropiki przechodzą do landrynki i mdlącego karmelu. [3]
    Smak: Karmelowe, ale nie słodkie, trochę chropowate z odrobiną zboża. Płatki ryżowe nie sprawiają wrażenia gładkości. Goryczka średnia, rzeczywiście 40 IBU, grejpfrutowa z ziołowym dodatkiem. Piwo doskonale orzeźwia, tylko szkoda, że jest mało wyraziste, żeby nie napisać płytkie. [3.5]
    Wysycenie: Średnie. [3.5]
    Opakowanie: Gitara na etykiecie, skład pełny, biel tradycyjnie dominuje. [4]
    Uwagi: Przeciętne piwo, muszę powtórzyć się kolejny raz: Brodacz ma zdecydowanie lepsze piwa ciemne niż jasne.
    Warka: najlepiej spożyć przed końcem 01.2017.

    Moja ocena: [3.375]

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemozłoto-pomarańczowy, mocno opalizujący, niezbyt ładnie się prezentuje [3.5]
      Piana: Brudna biel, średnie i duże pęcherzyki, niska, krótka [3.5]
      Zapach: Niezbyt intensywny ale raczej ładny. Żywiczne mango, słodkie owoce tropikalne, słodki karmel [3.5]
      Smak: Raczej wytrawne, goryczka niska, ziołowo-pokrzywowa nieprzyjemna. Końcówka wodnista i ściągająca.
      Sprawia wrażenie jakby dodano wyciągu z chwastów [3.5]
      Wysycenie: Bardzo niskie, zdecydowanie nie pomaga w wypiciu [3]
      Opakowanie: Klasyka Brodacza, aktualnie "kupuję" je [3.5]
      Uwagi: Kolejny dowód, że PolPiwRew przykłada zbyt dużą wagę do bawienia się formą (w tym wypadku nazwą stylu) niż treścią. Trzeba było uwarzyć proste, dopracowane pale ale... Tak, wiem hop head młody pije tylko IPA

      Moja ocena: [3.475]

      EDYTA: coś za wysoka ta ocena
      Last edited by leona; 25-10-2016, 16:50.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎