Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Marysia, [Baba Yaga Brewing] Kikimora

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Marysia, [Baba Yaga Brewing] Kikimora

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Brunatnobłotny, zmętniony. Jak woda z kałuży... [3]
    Piana: Kremowa, bardzo drobna, średniowysoka, niezbyt trwała. [3.5]
    Zapach: Słaby. Karmel, jakieś zioła i... już. [3]
    Smak: Goryczka, wokół niej jakieś dziwne absmaki krążą, ślad karmelu. Nie moja bajka, nie moja "babcia Jadzia"... [3]
    Wysycenie: Średnie w kierunku niskiego. [4]
    Opakowanie: Oryginalna eta, kapsel Baba Yaga. [4]
    Uwagi: Ciekawa eta i nazwa przekonały mnie do zakupu tego piwa. Raz...
    Najwyraźniej oryginalne style amerykańskie nie potrafią zawojować moich prostackich zmysłów.

    Moja ocena: [3.15]

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Piękna miedź, piwo klarowne. Może ciut za ciemne jak na styl, ale piękne. [5]
      Piana: Leciutko kremowa, drobna z pewną ilością dużych bąbli, średnio trwała, średniej wielkości. [3.5]
      Zapach: Mało/średnio intensywny. Słodowość, karmel, chmiel (ziołowy). Leciutkie suszone owoce. [3.5]
      Smak: Karmel, słody, nikłe suszone owoce, chmiel. Jakieś minimalne akcenty paloności. Goryczka wyraźna, troszkę trawiasta i lekko zalegająca. Chmielenie chyba odrobinę za mocne. [3.5]
      Wysycenie: Drobne, umiarkowanie intensywne. Troszkę niedomaga pod koniec. [4]
      Opakowanie: Super etykieta i nazwa. Kolorystyka etykiety pasuje do piwa. Do tego pełne parametry podanie i kapsel firmowy. A wszystko ładnie wykonane. [5]
      Uwagi: Takie piwo w dziwnym stylu. I faktycznie to się wyczuwa. Wydaje się że to jakiś lager z karmelem skrzyżowany z PA. Kikimora chyba dobrze oddaje styl (jestem dość zielony jeśli chodzi o California Common). Mankamentem jest tylko zbyt mocne, trochę zalegające chmielenie.

      Moja ocena: [3.675]
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎