Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [whisker.beer] Whisker "A1"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, [whisker.beer] Whisker "A1"

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • kenny
    Senior
    • 04-2009
    • 712

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnoróżowy, mętny. [4]
    Piana: Niska, szybko opada. [3]
    Zapach: Bliżej nieokreślony, lekko owocowy, lekko korzenny, niezbyt silny. [3.5]
    Smak: Kwaśny, wiśniowy, pestkowa nuta, lekka mleczność, końcówka kwaskowa, długa. [4]
    Wysycenie: Niskie/bardzo niskie. [3.5]
    Opakowanie: Ładne, minimalistyczne, ale w dobrym tego słowa znaczeniu. Fajny pomysł z "kocim" motywem, jest nawet nawet kot kreskowy [4.5]
    Uwagi: Smaczne, choć nie czuję, że piję piwo, w ciemno strzelałbym, że to kwaśny sok wiśniowy Kwasek jest na wysokim poziomie, ale nie wykręca mi języka, jak niektóre Kwasy z Pinty. Dobre, choć dość jednostronne.

    Moja ocena: [3.725]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Dokładnie jak kompot truskawkowy... [3]
      Piana: Wszystko się zgadza: kompot truskawkowy nie powinien się pienić . [1]
      Zapach: Słodowy z akcentem karmelowym lekkim. Hurra, nareszcie jakaś poszlaka, że możemy mieć do czynienia z piwem! [3.5]
      Smak: Lekki kwasek, owoce (chyba wiśnie, ale się nie znam...) - owocowy napój orzeźwiający, śladów piwa nie stwierdzono. [3]
      Wysycenie: Wysokie, podkreśla owocowość napoju. [4]
      Opakowanie: Prosta, elegancka eta, obok zapachu to najbardziej piwny element w tej ocenie. Dokładny opis - przeraziłem się, gdy przeczytałem, co piję . [4]
      Uwagi: Następnym razem, kiedy będę chciał wypić coś takiego, kupię sobie truskawkowe/wiśniowe "Piccolo", chyba jest korzystniejsza relacja jakości (i pojemności butli) do ceny.

      Moja ocena: [3.075]

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: ciemno-wiśniowy kolor w piwie? nie pasuje mi.... [2.5]
        Piana: lekki róż, leciutka, drobniutka, szybko opadła do zera [2]
        Zapach: słaby i dziwny, piwnego zapachu brak jedynie wiaderko z wisienkami [2.5]
        Smak: dość wodniste, wytrawne, oczywiście wytrawność pestkowo-wiśniowa, w tle dopiero wyczuwalne słodowe akcenty [2.5]
        Wysycenie: za duże [3]
        Opakowanie: etykieta prosta....za prosta, brak firmowego kapsla [3.5]
        Uwagi: I co to niby ma być? Wypust mistrza piwowara? Ani to piwo, ani soczek ani oranżadka, w lato może zgasić pragnienie ale też są i zdecydowanie smaczniejsze trunki. Przerost formy nad treścią

        Moja ocena: [2.525]
        Attached Files
        Last edited by becik; 24-02-2017, 18:22.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎