Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zodiak, [Sancti Lucas] Czarna Róża

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Zodiak, [Sancti Lucas] Czarna Róża

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Nie taki znowu czarny... Brązowy raczej. [4]
    Piana: Beżowa, bardzo drobna, średniowysoka i dość trwała. [4]
    Zapach: Słód palony z akcentem karmelowym, ślad kawy daleki... [3.5]
    Smak: Lekki kwasek, palony karmel, dziwna goryczka. [3]
    Wysycenie: Dość wysokie, chyba nieco za bardzo. [3.5]
    Opakowanie: Prosta, szaro-czarna eta z czarną różą. Oryginalna, może się podobać. [4]
    Uwagi: Cóż, to piwo okazało się dla mnie wyzwaniem. Uff..., nie było łatwo.

    Moja ocena: [3.4]

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemny, już blisko czarnego. Pod światło rubinowe. Ładne. Na Browna trochę ciemne to piwo. [4]
      Piana: Drobna, beżowa, średniej wielkości i trwałości. Dość przeciętna. [3.5]
      Zapach: Średnio mocny, czasem nawet nikły. Od razu wyczuwa się kwaśne nuty. Do tego owoce i coś ciemnego (słód, czekolada...). Ładny zapach, tylko słaby. [3.5]
      Smak: Tu też nie jest źle. Umiarkowany kwas, owoce, słodowość (ciemne słody), czasem trochę karmelu. Posmak kwaśno-goryczkowy. To po stronie plusów, a po - trzeba dodać, że jest w tym piwie jakaś nieprzyjemna nuta, jakby od instalacji (nie żelazo). Goryczka delikatna (i fajnie), ale nieprzyjemnie zalega. Lekka wodnistość, trochę pustki jest. [3.5]
      Wysycenie: Średnie, dobrze pasuje. W miarę trwałe. [4]
      Opakowanie: Może nie za bardzo piwne, ale ładne, proste, fajna kolorystyka, fajna nazwa. Parametry podane. Wykonanie jednak mało staranne i kapsel tylko czarny. [4]
      Uwagi: Mimo kilku wad całkiem niezłe piwo. Dobrze zbalansowane. Trzeba tylko dopieścić go i będzie bardzo dobre.

      Moja ocena: [3.575]
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎