Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2017.09.08-10 - XVI Wielki Zlot Browar.bizu - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    Rozumiem. Pytanie zasadnicze czy jest potrzebne więcej niż jedno? Od razu wyjaśnię, że nie mam nic przeciw umiejscowieniu na spodnich częściach świata, ale czuję niedosyt spotkań okołokresowych. Skoro nie jest to już wymóg, by przyczepić się do jakiegoś browaru, a jednym z ważniejszych kwestii jest zorganizowanie noclegu dla kilkudziesięciu ludzi to chyba da się to ogarnąć w strefach, w których jeszcze forumowicze nie byli. W Polsce dodam.
    Spoko, zajmiesz się kolejnym
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
      Spoko, zajmiesz się kolejnym
      Tenczynek?
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4568

        #33
        Ja chętnie, nie byłem w tym browarze, a Zloty u Marka Jakubiaka zawsze były bardzo ciekawe. Problem w tym, że za 2 lata Marek wciąż jeszcze będzie posłem i raczej nie będzie miał czasu na załatwianie nam wycieczek.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
          Spoko, zajmiesz się kolejnym
          Myślę, że mimo, iż była w tym roku impreza "otwarte dni" w browarze w Poniatowej wielu tam nie było. Piwowarami są tam koledzy piwowarzy domowi, a szefem właściciel kraftowej knajpy U Fotografa. Trudno o bardziej sprzyjający skład. Niedaleko są też plantacje chmielu P. Piłata. Mam kolegę z SG z Opola Lubelskiego to podpytam czy są tam jakieś większe ośrodki mogące przyjąć dziką bandę

          Comment

          • Fala
            Senior
            • 07-2004
            • 671

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            Myślę, że mimo, iż była w tym roku impreza "otwarte dni" w browarze w Poniatowej wielu tam nie było. Piwowarami są tam koledzy piwowarzy domowi, a szefem właściciel kraftowej knajpy U Fotografa. Trudno o bardziej sprzyjający skład. Niedaleko są też plantacje chmielu P. Piłata. Mam kolegę z SG z Opola Lubelskiego to podpytam czy są tam jakieś większe ośrodki mogące przyjąć dziką bandę
            Przedni pomysł
            Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
            Admin ma zawsze rację

            PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
              Myślę, że mimo, iż była w tym roku impreza "otwarte dni" w browarze w Poniatowej wielu tam nie było. Piwowarami są tam koledzy piwowarzy domowi, a szefem właściciel kraftowej knajpy U Fotografa. Trudno o bardziej sprzyjający skład. Niedaleko są też plantacje chmielu P. Piłata. Mam kolegę z SG z Opola Lubelskiego to podpytam czy są tam jakieś większe ośrodki mogące przyjąć dziką bandę
              Spoko, ale to na 2018 się szykuj, więc masz jeszcze 2 lata - do tego czasu może się duuuużo zmienić
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                #37
                No to trzeba było tak od razu, że już zaklepane.

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                  No to trzeba było tak od razu, że już zaklepane.
                  A pierwszego posta w tym temacie czytał?
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • dadek
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 4568

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                    Myślę, że mimo, iż była w tym roku impreza "otwarte dni" w browarze w Poniatowej wielu tam nie było. Piwowarami są tam koledzy piwowarzy domowi, a szefem właściciel kraftowej knajpy U Fotografa. Trudno o bardziej sprzyjający skład. Niedaleko są też plantacje chmielu P. Piłata. Mam kolegę z SG z Opola Lubelskiego to podpytam czy są tam jakieś większe ośrodki mogące przyjąć dziką bandę
                    Świetny pomysł, ja rozmawiałem na z chłopakami z Poniatowej już na FDPi oni są jak najbardziej otwarci. A pomyślałem też by do nich dojechać wąskotorówką (browar jest niedaleko stacji), która ma już w przyszłym roku znów jeździć na całej trasie z Nałęczowa. Załatwienie pociągu specjalnego też nie jest wykluczone.

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                      A pierwszego posta w tym temacie czytał?
                      To jakiś mało składny potok słów o zabarwieniu mocno emocjonalnym. Ja miałem na myśli konkretną propozycję pod rozważenie.

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                      Spoko, ale to na 2018 się szykuj, więc masz jeszcze 2 lata - do tego czasu może się duuuużo zmienić
                      Nie planuję aż tak daleko swojego życia.
                      Last edited by e-prezes; 10-10-2016, 19:21.

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                        To jakiś mało składny potok słów o zabarwieniu mocno emocjonalnym. Ja miałem na myśli konkretną propozycję pod rozważenie.
                        Łomatko, gdzie Pana poczucie humoru, Waćpanie E-prezesie.
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • dyczkin
                          Serce w kolorze blaugrana
                          • 05-2011
                          • 3657

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          Nie planuję aż tak daleko swojego życia.
                          Ale my planujemy
                          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                          Moje warzenie // Piwny Wojownik

                          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            #43
                            W sumie dzisiaj był/jest poniedziałek i zażalenia były przyjmowane
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • zgoda
                              Senior
                              • 05-2005
                              • 3516

                              #44
                              5 miesięcy jeszcze... Chyba się nie doczekam.
                              Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19167

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                                Łomatko, gdzie Pana poczucie humoru, Waćpanie E-prezesie.
                                Trzeba mi piwa Warsztatu to będzie lepiej.


                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                                5 miesięcy jeszcze... Chyba się nie doczekam.
                                Skoro ty planujesz to i zapiszę. Muszę poznać!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎