Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gryf, [Piwowarownia] Księżniczka Na Pestce Wiś

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Gryf, [Piwowarownia] Księżniczka Na Pestce Wiś

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Wiśniowy, lekko opalizujący. [3]
    Piana: NIska, opada szybko, lekko zdobi szkło [3]
    Zapach: Wiśniowy, bez sztucznych wtrętów, minimalnie szampanowy, mało jednak w nim piwa. [3.5]
    Smak: Wiśniowy, choć mało orzeźwiający, na plus, że jest nie wodniste. [3.5]
    Wysycenie: Średnie ku wyższemu, choć przydałoby się troszkię wyższe [4]
    Opakowanie: Takie sobie, artysta nie jestem [3.5]
    Uwagi: Na ecie pisze, że wspaniałe orzeźwienie na letnie upalne wieczory, Piwo wychodzi na jesień, i w cale nie polska, złotą

    Moja ocena: [3.45]
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Wiśniowy, błyszczy, piwo jest mętne. [3]
      Piana: Beżowa, krótka, szybko opadła, do szkła nie lepi się. [2]
      Zapach: Zdecydowanie wiśniowy, na szczęście chyba naturalny aromat, chmielu jak na lekarstwo, trochę zboża czuć. [3]
      Smak: Wiśnie i lekki kwasek, ale trzeba też przyznać że jest goryczka, która ratuje to piwo. Nie jest mega wysoka, jednak wyraźnie czuję zioła i łodygę. [3.5]
      Wysycenie: Średnie, mi odpowiada. [4.5]
      Opakowanie: Odpowiednio dobrane kolory, ładna nazwa i pełny skład. [5]
      Uwagi: Tak jak pisał Dyczkin, piwo wyszło jakby Murzyn na skocznię narciarską. Jako piwo aromatyzowane nie jest złe, choć nie widzę sensu wypuszczania przez rzemieślników czegoś takiego na rynek.
      Najlepiej spożyć przed: 28.02.2017.

      Moja ocena: [3.275]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎