Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BeerLab, Rubio

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    BeerLab, Rubio

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: bardziej pomarańczowy niż bursztynowy [4.5]
    Piana: ecru, drobna, z początku obfita, po niespełna 2 minutach marna obwódka wokół szkła [2.5]
    Zapach: owocowo-drożdżowy [3]
    Smak: pełne, treściwe, fajna owocowa goryczka, wytrawna, w kącikach ust można wyczuć minimalnie słodkawe akcenty, dobrze zarysowana słodowa baza, całość psuł zbyt mocny posmak drożdży [4]
    Wysycenie: bez zarzutu [5]
    Opakowanie: opakowanie - nie może być inne niż mocna "piątka" [5]
    Uwagi: Piwo miało być dopracowane na tip top, za 20 zł które dałem za ta butelkę to wymagam wszystkiego na 5, gdyby nie te drożdże, byłoby bardzo dobrze, ale jest tylko dobrze

    Moja ocena: [3.625]
    Attached Files
    Last edited by becik; 21-10-2016, 19:09.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9731

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, delikatnie zamglony. [4]
      Piana: Białokremowa, drobna, średniowysoka i średniotrwała. [3.5]
      Zapach: Karmel i delikatne owoce. Fajnie, ale... płacę i oczekuję (na razie jeszcze nie wymagam ). [3.5]
      Smak: Lekko sfermentowane owoce, ślad słodowy, delikatna goryczka. [3.5]
      Wysycenie: Dość wysokie. [4]
      Opakowanie: Mała elegancka flaszka, równie elegancka eta, kapsel browaru. [4]
      Uwagi: Piwo niezłe. Opakowanie "epickie", jak to się teraz mówi. To tak, jakby superatrakcyjna kobieta zrzuciła z siebie te wszystkie "push-upy" i została... Ną komęts .

      Moja ocena: [3.575]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎