Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zarzecze, [Birbant] Hopsbant Citra IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Zarzecze, [Birbant] Hopsbant Citra IPA

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • kenny
    Senior
    • 04-2009
    • 712

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bursztynowy, mętny. [4]
    Piana: Średnia, ładnie oblepia szkło, dość trwała. [4]
    Zapach: Mocno żywiczny, z biegiem czasu coraz bardziej cytrusowy. [4.5]
    Smak: Lekko słodowy, silna cytrusowa chmielowość, na drugim planie białe owoce i melon, goryczka średnia/wysoka, grejpfrutowa. [4.5]
    Wysycenie: Średnie. [4]
    Opakowanie: Trochę przeładowana ta grafika, ale ujdzie. [4]
    Uwagi: Smaczne piwo o wybitnie chmielowym charakterze. Goryczka solidna i długa, ale przyjemna. Zapach ładny, dawno już nie wąchałem tak żywicznego piwa. Ogólnie jest jednostronne, ale nie przegięte, nie brakuje mu słodowego balansu. Dla hop-headów pozycja obowiązkowa.

    Moja ocena: [4.375]

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowy, zbyt mętne. [3.5]
      Piana: Biała, drobnopęcherzykowa, wysoka, trwała, zostawiła dużo śladów na szkle. Nie mam się do czego przyczepić, więc ocena musi być maksymalna. [5]
      Zapach: Słodowy, lekko nawet cukierkowy, cytrusowy, ale nie grejpfrut tylko mandarynka. W tle inne owoce, takie jak gruszka, czy melon. [3.5]
      Smak: Ponownie słodowe, niezbyt dobrze zbalansowane, za mało jest goryczki. Pije się za ciężko, ale ze względu na słód i wyraźny karmel, a nie z powodu goryczki, która jest cytrusowa, jednak zdecydowanie na drugim planie. Na dodatek alkohol wylazł... [3.5]
      Wysycenie: Niskie, odpowiednie tu akurat. [4.5]
      Opakowanie: Bardzo kolorowa etykieta, psychodelia i trochę szaleństwa. Skład pełny. [4.5]
      Uwagi: Hopsbant Fresh IPA było lepsze.
      Warka 10.04.2017.

      Moja ocena: [3.75]

      Comment

      • rafalek21
        Senior
        • 04-2015
        • 1407

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Zamglony bursztyn. [4]
        Piana: Jasnobeżowa, średnio obfita, drobne pęcherzyk, wystarczająco trwała, piękny, gęsty lacing. [4]
        Zapach: Dość intensywny, cytrusy z nutą żywicy i owoców tropikalnych, jest też słód i trochę masła. [3.5]
        Smak: W smaku, cytrusy(a może bardziej skórki cytrusowe) z tropikami, świeże, umiarkowana słodowość, goryczka średnio-wysoka, cytrusowa, tutaj chyba też jest trochę diacetylu, dość pełne, średnio gładkie. [3.5]
        Wysycenie: Średnie - pasuje. [4]
        Opakowanie: Bardzo ładna, kolorowa etykieta, komplet informacji. [5]
        Uwagi: W porządku, choć lekko wadliwe, to reszta piwa to rekompensuje. Dobrze zbalansowane i orzeźwiające. Warka do 17.10.2017

        Moja ocena: [3.675]
        Last edited by rafalek21; 20-01-2017, 20:48.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎