Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bojanowo, Bojan Pumpkin Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Bojanowo, Bojan Pumpkin Ale

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Mocnej herbaty, klarowny. [4]
    Piana: Kremowa, bardzo drobna, niewysoka i niezbyt trwała. [3]
    Zapach: Lepkosłodki... , kojarzący mi się ze smakową watą cukrową, karmelowo... ...dyniowy? Obezwładnia i mdli. [2]
    Smak: Owoce, karmel i chyba dynia. Dynia tak bardzo mdląca jest??? Trochę ratuje sytuację daleki posmak przypraw, coś jak sole trzeźwiące, za to plus. [3]
    Wysycenie: Średnie. [4]
    Opakowanie: "Straszne" klimaty Chelołyn, strach na wróble i wyszczerzone dynie. Słaba jakość wykonania, na dodatek niechlujnie naklejone. Butelka BRJ, kapsel browaru. [3.5]
    Uwagi: Zdecydowanie nie jestem zwolennikiem ani dyni, ani tego dziwnego "święta", ani też tego piwa. Sori...

    Moja ocena: [2.775]

    Comment

    • qbaseq
      Senior
      • 07-2010
      • 100

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Kolor akurat jest przyzwoity , taki "ciemno-ejlowy" , mniej więcej jak AIPA-y [4]
      Piana: Jaka piana ? ja nie miałem jej dłużej niż 5 sekund a i ta była tylko w symbolicznej ilosci ... [1.5]
      Zapach: Dziwaczny, jak na piwo : cynamonowo - cukierkowy plus guma balonowa z lat 90tych XX wieku :-) ale jest i za to powiedzmy że plus [2.5]
      Smak: Pumpkin Ale - głosi etykieta, więc kupując spodziewałem się przyjemnego znanego mi smaku ejla + dyni ... niestety dyni nie ma bo i skąd jeśli w składzie zamiast soku jest tylko "naturalny aromat dyniowy". Jest za to słodkawy posmak jakby sztucznych, kandyzowanych owoców + lekki cynamon. Miało być przyjemnie a wyszło słodkawe byle co ... [2]
      Wysycenie: Niewysokie, nawet ułatwiające picie, gdyby było wyższe to może i bym nie dopił ... ocena neutralna [3]
      Opakowanie: Helloween - jest strach na wróble i straszne dyniowe głowy. Na półce muszę przyznać że przykuło to moją uwagę ale po czasie - tandetne [2.5]
      Uwagi: Rozczarowanie, kupiłem z ciekawości i to będzie jednorazowa przygoda z tym piwem, za 5 zl znam naprawdę dużo lepszych ... Na plus chyba jedynie to że z ekstraktu 13% wyszła zawartość 4,5% alko. czyli nic na siłę

      Moja ocena: [2.3]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎