Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bytów Browar Kaszubski, [Olimp] Skiron

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Bytów Browar Kaszubski, [Olimp] Skiron

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Zamglony jasny bursztyn, lekko opalizuje. [4]
    Piana: Niewysoka, jasna, drobne pęcherzyki, niezbyt trwała, delikatny lacing. [3]
    Zapach: Diacetyl, kwiatowy, trochę DMS-u - na szczęście niezbyt intensywny. [2]
    Smak: Kwiatowe, diacetyl, mało ciała, ale wodniste nie jest goryczka ponad średnia - kwiatowa. [3]
    Wysycenie: Niskie - w porządku. [3.5]
    Opakowanie: Ładna etykieta, komplet informacji - standardowo dla Olimpu. [4]
    Uwagi: Niedopiłem; słabe i wadliwe piwo - jak inne z Olimpu, a przynajmniej od przeniesienia produkcji do BBK. Warka do 27.06.2017.

    Moja ocena: [2.775]

    Comment

    • kenny
      Senior
      • 04-2009
      • 712

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnobursztynowy, mętny. [4]
      Piana: Niziutka, nalewana na siłę, nietrwała. Zostaje malenki kożuch. [2.5]
      Zapach: Silny, dżem z czarnej porzeczki, czerwone owoce. Intrygujący. [4.5]
      Smak: Lekko słodowy, słodkawy, porzeczkowo-jeżynowa chmielowość, nuty liściaste, cierpko-słodka galaretka owocowa, lekko kwaskowa końcówka. Goryczka ziołowo-cytrusowa, średnia, dość tępa i jednostajna. [4]
      Wysycenie: Niskie/średnie. [4]
      Opakowanie: Ładne, ale trochę za ciemne, co u nich niestety ostatnio jest normą. Kapsel czarny golas. [3.5]
      Uwagi: Bardzo specyficzne piwo, mam nadzieję, że to zasługa Iungi, a nie jakiejś infekcji. Ale sensacji żołądkowych nie miałem Zdominowane przez czerwone, czy raczej czarne owoce z porzeczką i jeżyną na czele, zapach idealnie jak dżem. W smaku więcej nut liści i łodyg w/w owoców (skojarzenia z nalewką z owoców i liści porzeczki), znów dżemowo-galaretkowe posmaki. Szkoda, że goryczka jest zbyt wysoka i niezbyt przyjemna, wraz z dość dużą pełnią powoduje, że pijalność nie jest wysoka. Mimo tego jest ciekawe, warte spróbowania.

      Moja ocena: [4]

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9732

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoto, śladowo zamglony. [4]
        Piana: Biała, drobna, strzępiasta, ale niewysoka. [4]
        Zapach: Zaskakujący słód i karmel. [4]
        Smak: Lekka goryczka, słód w tle, zaskakująco lekko drapie w gardle, choć parametry stonowane dość... [4]
        Wysycenie: Średniowysokie. [4]
        Opakowanie: W stylu Olimpu - bawiąc uczy... Nie miałem pojęcia, kto zacz ten Skiron . [4]
        Uwagi: Sympatyczne piwo, może ciut za ciężkie na piwo sesyjne, ale ja takie lubię...

        Moja ocena: [4]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎