Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sulimar, Cornelius Halloween Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Sulimar, Cornelius Halloween Beer

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Mario_Lopez
    Senior
    • 08-2009
    • 991

    #2
    Całkiem do rzeczy piwko. Bardzo ładna grafika na puszce, pełny skład, na plus.

    W zapachu wit z nutą "ameryki", piana elegancka, śnieżnobiała, dość trwała.

    W smaku nad wyraz goryczkowe, jak na ten styl, nie rozwodnione.

    Puszka 330 ml, taka ciekawostka +3/5
    Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
    Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


    EBE EBE

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bladozłoty zmętniony. [4]
      Piana: Biała, drobna, bardzo wysoka i dość trwała. [4]
      Zapach: Słód, banan i tło cytrusowe. Poprawny. [3.5]
      Smak: Pszeniczne smaki z lekkim akcentem chmielowym. Szału nie ma, ale wstydu także nie. [3.5]
      Wysycenie: Dość wysokie, choć dla pszenicy to i tak średnie . [4]
      Opakowanie: Puszka 0,33, grafika chelołynowa, ale w stylistyce "alebrowarowej" . [3.5]
      Uwagi: Piwo spokojnie do wypicia, na dodatek dostępne we "freszu".

      Moja ocena: [3.6]

      Comment

      • Kones
        Senior
        • 07-2014
        • 160

        #4
        Kupione w cenie 4 za 10. Trochę już na półkach a chmiel nadal wyczuwalny w aromacie. Dla mnie, w tej cenie, bomba po całodziennych zmaganiach na stokach. Lekkie, kwaskowate, orzeźwiające, taka edycja na lato byłaby u mnie hitem.
        "(...) iż wolno każdemu piwa i inne trunki skądkolwiekbądź brać i we wsiach ich warzyć i warzyć kazać i wolno użytkować bez wszelkiej obawy z naszej strony, lub starostów naszych zakazu, aresztowania lub kary"

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kones Wyświetlenie odpowiedzi
          Kupione w cenie 4 za 10. Trochę już na półkach a chmiel nadal wyczuwalny w aromacie. Dla mnie, w tej cenie, bomba po całodziennych zmaganiach na stokach. Lekkie, kwaskowate, orzeźwiające, taka edycja na lato byłaby u mnie hitem.
          Moje z datą przydatności do października 2017 nad morzem sprzedawane po 1,99 zł. Dobre! Rześkie i nie za słodkie, nie za kwaskowe, z nieprzesadzoną nutą chmielu aromatycznego. Świetny, rzemieślniczy american wheat. Pytałem w sklepie, gdzie kupowałem i ekspedientka mówiła, że idzie go trochę, choć nie tak jak radlery i "soczkowe" piwa.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎