Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kamionka, [Golem] Grin Sove

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Kamionka, [Golem] Grin Sove

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Brunatnoczarny nieprzejrzysty. [4]
    Piana: Kremowa, bardo drobna, średniowysoka i dość trwała. [4]
    Zapach: Zioła głównie, jałowiec... A może to jednak rozmaryn...? [3.5]
    Smak: Smakowo podobnie, dominuje silna goryczka w stylu ziołowym. Jakbym żuł gałązkę, być może rozmarynu właśnie . [3.5]
    Wysycenie: Średnie. [4]
    Opakowanie: Fajna sowa, natomiast nazwy piw z tego browaru są dla mnie mało zrozumiałe. Ale, wszystkiego przecież nie muszę rozumieć... . [4]
    Uwagi: Piwo oryginalne. Z jednej strony naprawdę smaczne, z drugiej - jednak (dla mnie) zbyt ziołowo-gałęziaste...

    Moja ocena: [3.625]

    Comment

    • Vortex
      Senior
      • 12-2011
      • 153

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: ciemnobrązowy [4]
      Piana: umiarkowana; lekko beżowa; w sumie utrzymywała się całkiem nieźle [4]
      Zapach: w zasadzie akcenty ziołowe (oraz jak przypuszczam rozmaryn) zdominowały cały aromat; chmiele przebijały się dopiero w tle [3]
      Smak: goryczka która podchodzi gównie od ziół; paloność; ale goryczki chmielowej nie za bardzo uświadczyłem. [2.5]
      Wysycenie: umiarkowane [4]
      Opakowanie: podstawowe parametry są; sowa wpatruje się z etykiety, niech będzie [4]
      Uwagi: piwo w małej objętości może być ciekawym eksperymentem; ale przy pół litrowej szklanicy męczy; nie jest zbalansowane; zioła w dość nieprzyjemny sposób dominują zamiast być wyczuwalnym dodatkiem

      Moja ocena: [3.05]

      Comment

      • Brodzislaw
        Senior
        • 09-2013
        • 1020

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: ciemnobrązowy, wpadający w czerń [4]
        Piana: jasna niezbyt intensywna ze średnich i dużych pęcherzy, opadła szybko tworząc minimalny ślad na szkle. [3]
        Zapach: z butelki zdominowany był nutami sosnowo-leśnymi. W szkle dodatkowo minimalnie cytrusy od chmieli oraz typowe dla czarnej IPA – kawowe i słynny prażony słonecznik. [4]
        Smak: wciąż dominują nuty sosnowo-świerkowe, następnie ciemne słody w formie czekolady i lekki kwasek na finiszu. Paloności tu niewiele. Goryczka sosnowo-iglasta, niska. [4]
        Wysycenie: poniżej średniego, podobnie ciało [3.5]
        Opakowanie: Stylowa eta, dobre info [4]
        Uwagi: Rozmaryn robi tu robotę, dzięki niemu czarna IPA nabrała leśnych nut, które wręcz zdominowały piwo.

        Moja ocena: [3.875]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎