Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stary Kraków, 4 Scorpios

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Stary Kraków, 4 Scorpios

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #2
    Jutro ocena.
    Attached Files

    Comment

    • pizmak666
      Senior
      • 12-2006
      • 1898

      #3
      Wodotrysków (nawet b.małych) nie było.
      „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

      "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

      Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #4
        Piłem w browarze, ale chce porównać z wersją butelkowana z refermentacja.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
          Wodotrysków (nawet b.małych) nie było.
          Masz na myśli, że chmiele polskie nie dały efektu wow? Nie mogły dać, bo nie są to amerykańskie odmiany, czy nawet nowofalowe. Nowe warki są już chmielone granulatem 45 nie 90, a i chmielenie na zimno odbywa się innowacyjną metodą (niepasywną).
          Tak czy inaczej rzeczone piwo ma dobrze zaznaczoną goryczkę, intensywny aromat chmielu, ale po miesiącu od premiery już trochę wodniste. Co innego wersja refermentowana w butelce. Tutaj wodnistości nie czuć, zachowane jest nasycenie, które utrzymuje się także przy końcu spożywania z butelki, wszak nie małej, bo 750 ml.
          Last edited by e-prezes; 22-12-2016, 18:31.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎