Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stary Browar Kościerzyna, Alt

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Stary Browar Kościerzyna, Alt

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • legart
    Senior
    • 06-2012
    • 913

    #2
    Warka jakoś do początku kwietnia przyszłego roku. W smaku dominuje kwasek, który z kazdym łykiem robi się coraz bardziej nieprzyjemny (tak jakby za chwilę miało ujawnić się zakażenie). Po za tym piwo jest lekko słodkie i estrowo-owocowe (czerwone owoce - przez ten kwasek głownie kojarzące mi się z czerwona porzeczką). Taki podkwaśniały owocowy kompocik. Nędzne piwo.

    Comment

    • grodek
      Senior
      • 06-2015
      • 527

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnobusztynowy, wpadający w jasny brąz. Lekko zmętnione. [4.5]
      Piana: Rachityczna i nietrwała. Pozostała tylko niewielka obrączka. [1.5]
      Zapach: Przyjemny, wyraźnie karmelowy, z nutą orzechową, lekko kawową i krówkowo-maślanym aromatem. Czyżby diacetyl? [4]
      Smak: Czuć w smaku karmel, trochę słodowości, orzechów, kawy z mlekiem, ale jest to dość wodniste. Lekka kwaskowość (pod koniec trochę przeszkadza) i niezbyt wysoka, ale wyraźnie zaznaczona goryczka. [3.5]
      Wysycenie: Średnie w kierunku niskiego. [4]
      Opakowanie: Podoba mi się to wzornictwo. Brązowa, metalizowana etykieta z białą grafiką. Firmowy kapsel, prawie pełen skład (bez drożdży). [4]
      Uwagi: Nie zachwyciło mnie to piwo. Nieco wodniste w smaku i nazbyt kwaskowate, duży minus za pianę (a właściwie jej brak). Warka do 25.04.2018.

      Moja ocena: [3.575]
      604 piw (Polska: 366, Czechy: 93, Belgia: 71, pozostałe: 74). Razem 216 browarów z 19 krajów.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎