Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Jana, [Trzech Kumpli] Saisonator

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browar Jana, [Trzech Kumpli] Saisonator

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9732

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty zamglony. [4]
    Piana: Kremowa, bardzo drobna, średniowysoka i trwała. [4]
    Zapach: Owoce tropikalne, ślad karmelu, wyczuwalny powiew ostrych przypraw. [3.5]
    Smak: Słód, ale i goryczka, posmaki od których drętwieje język, akcenty drewniane, beczkowe, wyczuwalny zbyt mocno alko. [3]
    Wysycenie: Średnie. [4]
    Opakowanie: Lane na WFP, stąd nota uśredniona. Nazwa kojarzy mi się (błędnie) z bawarskimi piwami wagi ciężkiej, które tak lubię... [3.5]
    Uwagi: Może i piwo ciekawe, może i oryginalne, ale z imperiów wolę nieco inne klimaty jednak.

    Moja ocena: [3.4]

    Comment

    • yaro74
      PremiumUżytkownik
      • 09-2012
      • 2089

      #3
      Nawet Pancernik, który pił to piwo, nie zauważył, że browar się nie zgadza. To piwo z kontraktowca Trzech Kumpli.

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9732

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74 Wyświetlenie odpowiedzi
        Nawet Pancernik, który pił to piwo, nie zauważył, że browar się nie zgadza. To piwo z kontraktowca Trzech Kumpli.
        Ha!
        W notatkach miałem właśnie Trzech Kumpli, ale...
        Czasem zdarzało mi się "szczelić byka", pomylić browary w tysiącach kontraktowców między sobą, więc siedziałem cicho, jak pancernik w słodowni pod miotłą... .

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎