Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zodiak, [Raduga] Last Summer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Zodiak, [Raduga] Last Summer

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • cyoorka
    Senior
    • 03-2007
    • 338

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Pomarańczowe, mocno mętne. [4]
    Piana: Średnioobfita, grubopęcherzykowa, nietrwała. [3]
    Zapach: Mocno owocowe: bananowe od fermentacji, tropikalne od mango. Poza tym lekko fenolowe. [4.5]
    Smak: Soczyste, owocowe, słodkie. Goryczka niezauważalna. [4.5]
    Wysycenie: Wysokie. [4]
    Opakowanie: Ładne. [4.5]
    Uwagi: Piwo uwarzone w Wąsoszu. Do przeniesienia.

    Moja ocena: [4.3]

    Comment

    • ardek
      Member
      • 07-2015
      • 49

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Kolor i mętność soku pomarańczowego. [4]
      Piana: Obfita, drobna, ale szybko znika. Nie oblepia szkła. [4]
      Zapach: Intensywne cytrusy i mango. [4.5]
      Smak: Pół na pół pszeniczniak i mango. Dla mnie tj, kiepskiego sensoryka, to łopatologiczne złożenie smaków jest super. [5]
      Wysycenie: Wysokie. [5]
      Opakowanie: Ładna etykieta, wszystkie informacje, brak firmowego kapsla. [4.5]
      Uwagi: Warka do 15.02.2017 roku

      Moja ocena: [4.65]

      Comment

      • GSE
        Senior
        • 10-2002
        • 424

        #4
        trudno mi to nazwać piwem.. to raczej nektar z mango z niewielkim dodatkiem mocno nagazowanego piwa - nawet ciężko stwierdzić jakiego. nie wiem jakie były proporcje, ale właśnie tak to smakuje. wygląda też jak gęsty sok z mango, piany praktycznie brak. zapach to dość dziwny melanż.
        ogółem bardzo smaczne, ale podejrzewam, że gdyby napój z mango był w Polsce powszechniej dostępny to Last Summer zbierałby oceny niewiele wyższe od piw owocowych typu sok jabłkowy+lager a nie od 4,3 wzwyż

        Comment

        • Admirador
          Senior
          • 03-2015
          • 431

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Mangowy, więc chyba taki jak trzeba Wyraźnie zmętnione. [5]
          Piana: Drobna i ładna, ala mało trwała. [3.5]
          Zapach: Pszeniczno- owocowy. W sumie ciekawy, mango wyczuwalne, ale jakaś feeria aromatów to nie jest. [4]
          Smak: Słód pszeniczny dominuje, mango też jest. Goryczki w zasadzie brak, co oczywiste przy tym stylu. Niby wszystko zgodnie z zapowiedzią, ale efekt taki sobie. Mało piwne to piwo. I chyba jednak aromat obiecywał więcej. [3.5]
          Wysycenie: Nie tak wysokie jakbym się spodziewał. Może nawet za niskie? [4]
          Opakowanie: Ok, informacji ile trzeba. [5]
          Uwagi: Warka: 01/2018.
          Pije się gładko i szybko, nawet przyjemnie. Ale nie zachwyciło mnie to piwo, może dlatego, że za bardzo w stronę soku? Wyobrażam sobie, że spokojnie znajdzie amatorów choć przy tej cenie (>8 pln)...

          Moja ocena: [3.85]

          Comment

          • Admirador
            Senior
            • 03-2015
            • 431

            #6
            Zorientowałem się właśnie, że pomyliłem miejsce produkcji. Piwo, które piłem i opisałem wyżej zostało wyprodukowane w Browarze Zapanbrat, a nie w Zodiaku.
            Proszę o przeniesienie we właściwe miejsce.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎