Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Niechanowo, [Kingpin] Most Wanted

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Niechanowo, [Kingpin] Most Wanted

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • binarytree
    Junior
    • 10-2015
    • 19

    #2
    Kurcze, pierwsze piwo Kingpina, które z racji na goryczkę cięzko mi było wypić. Bardzo wytrawne i gorzkie. Nie jest ze mnie żaden sensoryk, zwłaszcza z katarem, ale takbym widział określenie zalegającej, łodygowej (a może pestkowej) goryczki.
    Wypiłem 2/3 i mnie zmęczyło. Ani ta goryczka dla mnie nie była smaczna, ani skontrowana słodem.
    Czy to katar mi tak zaburzył odczucia, czy ktoś potwierdzi?

    A... musze jednak coś na plus powiedzieć: wygląd. Fanem piany nie jestem, więc brak piany mi nie przeszkadzał, chociaz w pszenicznym powinna być. Natomiast na plus gładkość, kojarzyła mi się z surferem albo rudolfem. Natomiast kolor i mętność! Jak gęsty brzoskwiniowy sok. Podpatrzyłem w pubie w stoliku obok to piwo i po wyglądzie kupiłem to samo. Na prawdę pięknie się prezentuje w kuflu
    Last edited by binarytree; 19-12-2016, 12:09.

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9731

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasnozłoty zamglony. [4]
      Piana: Biała, bardzo drobna, średniowysoka i niezbyt trwała. [3.5]
      Zapach: Słód, ślad chmielu i cytrusów, może troszkę owoców tropikalnych... [3.5]
      Smak: Chmielowa goryczka, ślad cytrusowy, lekko zachwiana równowaga w stronę Ameryki. [3.5]
      Wysycenie: Średniowysokie. [4]
      Opakowanie: To chyba nowa seria, "stories". Nie ma świni, ale jest komboj . [4]
      Uwagi: Dawno nie piłem piwa Kingpina, żebym nie musiał czesać netu w poszukiwaniu egzotycznych składników (przypraw, ziół...). I dobrze

      Moja ocena: [3.575]

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasne złoto, ciut nie słomka, za bardzo mętne. [3]
        Piana: Biała, drobnopęcherzykowa, średnio wysoka, choć w miarę trwała. [4]
        Zapach: Owoce tropikalne , ciasteczka, trochę przypraw i pomelo w tle. Sympatycznie. [4]
        Smak: Tu zaskoczenie, nie spodziewałem się tak wysokiej goryczki po zapachu. Grejpfrut absolutnie dominuje, słód za bardzo schowany, pszenicy mało. [3.5]
        Wysycenie: Wysokie, odpowiednie dla tego piwa, w końcu pszeniczne. [4.5]
        Opakowanie: Etykieta jakby Andy Warhol rozumował westerny. Pełny skład, papier w dotyku niezbyt przyjemny. [4]
        Uwagi: Mam mieszane uczucia, piwo mi smakowało, karmelu tu prawie nie było, ale ciężko się piło jakoś. Pszenicy mało, goryczki dużo.
        Termin znów w Kingpinie podany na szyjce, jak ja k...wa tego nienawidzę.
        Jeśli dobrze odczytałem to 08.06.2017.

        Moja ocena: [3.775]

        Comment

        • yaro74
          PremiumUżytkownik
          • 09-2012
          • 2089

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: jasnozółty, zmętniony. [4]
          Piana: wysoka, drobnopęcherzykowa, gęsta, trwała, ładnie oblepia szkło. [5]
          Zapach: średnio intensywny, przyjemny, cytrusowy, lekko słodowy. [4]
          Smak: owocowy, lekko słodowy ze średniomocną, krótką i przyjemną w piciu goryczką. Piwo jest lekkie, może za mało treściwe, na finiszu wytrawne, dobrze pijalne i smaczne. [4]
          Wysycenie: średnie. [4]
          Opakowanie: firmowy kapsel, niezła etykieta, mnóstwo informacji, podany pełny skład, na szyjce numer warki. [4]
          Uwagi:

          Moja ocena: [4.1]

          Comment

          • Javox
            PremiumUżytkownik
            • 11-2009
            • 6119

            #6
            No to jedźmy z tym Kingpinem

            Piana - średnia i opada do cienkiej warstewki.
            Lacing - sporo.
            Barwa - mętny, żółto-pomarańczowy.
            Gaz - średni.
            Aromat - grapefruit, żywice, zioła.
            Smak - słodkawe z fajną goryczką ziołową. Egzotyka i gorzkawe cytrusy.

            Baaaardzo fajne
            Attached Files

            Comment

            • Brodzislaw
              Senior
              • 09-2013
              • 1020

              #7
              Kolor klarowny złocisty. Piana bardzo obfita z drobnych i średnich pęcherzyków, opadając pozostawiła ślad.
              Aromat głównie amerykańskich chmieli: cytrusowy, owoce tropiku, trochę żywicy i iglaków. Czuć też słody. Orzeźwiająco, delikatnie.
              W smaku lekko wodniste, nieco wytrawne. Słody (nuty zbożowe i minimalny karmelek) kontrowane są przez średnio intensywną goryczkę w nucie cytrusowej i ziołowej. Na finiszu lekki kwasek. Wysycenie wysokie, lekko przegazowane.
              Pijalne, dobre w swoim stylu piwo.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎