Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Nowogrodzka 4, Drugie Dno

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Warzywo
    Senior
    • 08-2016
    • 955

    Nowogrodzka 4, Drugie Dno

    Byłem i się zmyłem ale do ad remu
    1. Lokalizacja - Nowogrodzka, ta bliżej Ronda de Gaulle'a niż Centrum.
    2. Wystrój - nie wyróżnia się niczym, generalnie jak wyjdziecie z Kik-u czy Jabberwocky to nie zauważycie, że jesteście gdzie indziej (nawet tablica jest praktycznie jak w Jabeer - to akurat nie jest złe )
    3. Obsługa - hmm powstrzymam się od oceny bo rozumiem nerwy związane z otwarciem. Sugeruję jednak być trochę milszym dla Klientów, nawet jeżeli przyszli trochę za wcześnie.
    4. Wybór Piw - co kto lubi, ja nie znalazłem niczego, za co chciałbym zapłacić więcej niż w innych miejscach w Wawie. Z ciekawszych zagranicznych był Brewski
    5. Ceny - nawiązując do tego co powyżej, piwa są w cenach wyższych niż przeciętne 12 zł, tu zaczynają się od 14 (małe 11), co przy jednoczesnym dobrym ale jednak standardowym zestawie spowodowało, że darowałem sobie kupowanie tam czegokolwiek i poszedłem do Jabeerwocky gdzie zapłaciłem, też niemałe ale jednak 12.

    Ogólnie, biorąc pod uwagę, że lokal położony jest poza moim "szlakiem", nie wyróżnia się ani wystrojem ani ofertą, a ceny ma wyższe to długo go nie odwiedzę po raz drugi.
  • grzeber
    Senior
    • 05-2002
    • 2866

    #2
    Może im bliżej Vitkaca tym wyższe ceny
    Recenzja nie zachęca ale pewnie raz wpadnę dla testu.
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

    Comment

    • Warzywo
      Senior
      • 08-2016
      • 955

      #3
      Sprawdzić zawsze lepiej samemu

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9730

        #4
        Byłem tam dwa razy w ciągu ostatnich kilku tygodni.
        Nie zgadzam się, że wystrój lokalu niczym się nie wyróżnia z pubowej "masówki".
        "Drugie Dno" to lokal "prawie" trzypoziomowy, do piwnicy (i kibelków) prowadzą kręte schody, które mogą robić za alkomat... .
        W środku goła cegła i nieduże stoliki, można obserwować kuchnię, choć tam nie dzieje się zbyt wiele - menu jest bardzo krótkie i mało odkrywcze, choć dania jadalne.
        Przyznaję, nie zwróciłem uwagi na ewentualne różnice w cenach piwa w "DD" a innych lokalach na Nowogrodzkiej, ale - jeśli nawet tak jest - to być może z tego powodu bonusem jest szansa na wolny stolik... Cuś za cuś...
        Z ciekawostek - drzwi do kibelków to stare, solidne, stalowe drzwi wind, takich typowych, z PRL-owskich bloków. Są też drzwi pomiędzy kabinami WC-tu, ale zamknięte...

        Comment

        • Vortex
          Senior
          • 12-2011
          • 153

          #5
          Zdecydowanie windy czy też toalety są najbardziej charakterystycznym punktem lokalu. Z mojej wizyty utkwiło mi w pamięci że dominowały na kranach polskie piwa; ale dobór nie rzucał na kolana. Z tego co pamiętam były dwa krany dla amatorów cydru i wina musującego. Sam wystrój raczej surowy; trochę przypominał mi krakowski lokal Paracowni Piwa - Tap House. Cenowo piwa wypadają trochę powyżej średniej. Żywieniowo: burger smakował fajnie; siekane mięso; podobało mi się że można kucharzowi przy pracy na ręce zerknąć przez szybę. Doświadczenie z obsługą wypadło pozytywnie.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎