Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ReCraft, Rye Smoked IPA 16

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    ReCraft, Rye Smoked IPA 16

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • franekf
    Senior
    • 06-2004
    • 944

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Między bursztynem a ciemną pomarańczą, lekko mętne. [5]
    Piana: Utworzyła się nieduża, dość szybko zredukowała się do cienkiej warstwy. Do końca dotrwały strzępki. [3]
    Zapach: Trochę cytrusów, suszone owoce egzotyczne, do tego także trochę dojrzałych, czerwonych. Wędzonka wyczuwalna, trochę w "mięsno-boczkowym" stylu, niezbyt silna, fajnie łącząca się z akcentami od słodów żytnich. [4.5]
    Smak: Piwo gładkie, sprawia wrażenie lekko oleistego. Są oczywiście cytrusy, goryczka wyraźna, ale nie paraliżująca. Sporo owoców, ciekawie łączących się z wędzonką. Delikatny żytni kwasek. Piwo spokojne, zachowujące dobrą równowagę między aromatami. [4]
    Wysycenie: Umiarkowane, pasujące do charakteru piwa. [5]
    Opakowanie: Bardzo podoba mi się styl etykiety - ascetyczny, skromny. Zwraca uwagę pośród masy craftowych bohomazów. Komplet informacji i firmowy kapsel. [5]
    Uwagi: Piwo naprawdę mi smakowało, Ameryka, żyto i wędzonka okazały się być zaskakująco dobrym połączeniem.

    Moja ocena: [4.225]
    Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
    http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
    Piwny Janusz bez Teku

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎