Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dukla, Baltic Porter Will

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Dukla, Baltic Porter Will

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Kolor ciemny brąz, pod światło rubinowe przebłyski. Może się mylę, ale pod światło portery są minimalnie ciemniejsze. [4.5]
    Piana: Piana prawie zerowa, mimo brutalnego nalania. Przy ściankach pojawiło się troszkę bąbli, a zaraz po nalaniu piwo pokryło się na moment "szronem". [1.5]
    Zapach: Zapach bardzo nietypowy jak na portera. Średnio intensywny. Leciutko słodki, owocowy, śliwka, winny, delikatnie wędzony, coś z dębiny.
    W sumie to mało porterowy, ale piwo traktuję bardziej jako wariację niż klasyka. [4.5]
    Smak: Smak rozbudowany, oryginalny, ale mało porterowy. Owoce, lekka wędzonka, wyraźna kwaskowość, trochę dębiny. Pod spodem coś z porteru. Lekka paloność, kawa. Piwo dość wytrawne, nie sprawiające wrażenie 21Blg. [4.5]
    Wysycenie: Wysycenie niskie, drobne. Ujawnia się dopiero podczas przełykania. Trwałe. [4]
    Opakowanie: Butelka 0,33l z ładną etykietą i oblanym woskiem kapslem. Wygląda ładnie i sprawia wrażenie zagranicznego. Wady to: etykieta trochę pomarszczona i (dla mnie) ten wosk na kapslu i szyjce (nie lubię takich oblanych szyjek, bo więcej z nimi problemu niż pożytku). [4]
    Uwagi: Piwo oceniłem jako wariację na bazie porteru. Było bardzo dobre, ale od klasyka dość odległe. No i trochę za drogie.

    Moja ocena: [4.15]
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎