Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Miejski Sopot, Perła Bałtyku Porter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browar Miejski Sopot, Perła Bałtyku Porter

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: wymiatająca czerń [5]
    Piana: ciemny beż, drobna, zwarta, kremowa, opada powoli, osiada na szkle [5]
    Zapach: słaby ale miły, kawa, czekolada, leciutka paloność [3.5]
    Smak: dość pełne i treściwe, fajne palne nuty wymesznae ze smakiem kawy, czekolady, suszona śliwka też się znajdzie, finisz z delikatnym dymionym posmakiem, który o dziwo nie przeszkadzał mi ale tez nie uzupełniał na plus smaku, całość bardzo dobrze zbalansowana [4.5]
    Wysycenie: troszkę za dużo [4]
    Opakowanie: na tip top, butelka z krachlą, ładna etykieta [5]
    Uwagi: Bardzo smaczny porter

    Moja ocena: [4.225]
    Attached Files
    Last edited by becik; 26-02-2017, 18:46.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      #3
      Pełny, czekoladowy, śliwkowy (jakby wędzony), słodkawy porter. Przeszkadzał mi dość wyraźny aromat rozpuszczalnikowy.

      Opis krótki bo piwo pite na chybcika, zamówione tuż przed zamknięciem lokalu o 22.40

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19166

        #4
        Bardzo misiowary, slodkawy porterek. Alko sie narzuca, a wedzonosc czuc zwlaszcza na poczatku wyraznie. Dobry i szacun za to ze go warza... nawet w lecie

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9732

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Brunatny, pod światło refleksy w stylu pewnego imperialistycznego napoju gazowanego rodem z Atlanty . [4]
          Piana: Beżowa, bardzo drobna, niewysoka i średniotrwała. [3.5]
          Zapach: Karmel-kawa-czekolada. Dobry standard . [4]
          Smak: Aksamitny, ale i lekko-alko-chropawy. Gorzka czekolada, delikatne wiśniowe praliny. W gorzkiej czekoladzie . Mięsisty, z potencjałem na leżakowanie. [4]
          Wysycenie: Niewysokie. [4]
          Opakowanie: Krachla, czarno-złota, klasyczna eta, jak przystoi porterowi. Na cie dwa białe żaglowce. Zdecydowanie mi się podoba. [4.5]
          Uwagi: Naprawdę smaczne piwo, miód na moje kubki smakowe po degustacji innych piw z browaru na Monciaku...

          Moja ocena: [3.975]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎