Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gościszewo, [AleBrowar] What a Shot

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Gościszewo, [AleBrowar] What a Shot

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Pomarańczowy/jasny bursztyn, mocno zamglony. [4]
    Piana: Średnio obfita, jasnobeżowa, drobne pęcherzyki, średnio trwała, przyzwoity lacing. [4]
    Zapach: Leśny, tropikalny(marakuja, mango i ananas), cytrusy, w tle lekko słodowy, po przelaniu do szkła całkiem intensywny, ale dość szybko wietrzeje. [3.5]
    Smak: Wytrawny, cytrusy, średnio-wysoka, łodygowa goryczka - trochę zalegająca, jest też troszkę iglaków, ciało średnie, całkiem gładkie. [3.5]
    Wysycenie: Umiarkowane - nawet pasuje. [4]
    Opakowanie: Graficznie typowo dla AleBrowaru, jedyne do czego mogę się przyczepić to ten paskudny zielono-brązowy gradient - po prostu szpeci etykietę. Komplet informacji. [3]
    Uwagi: Przeciętne piwo, spodziewałem się więcej po AleBrowarze(mam wrażenie, że mają ostatnio spadek formy). Warka do 02.04.2017..

    Moja ocena: [3.575]

    Comment

    • Vortex
      Senior
      • 12-2011
      • 153

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: złota; delikatne zmętnienie [4]
      Piana: umiarkowana; utrzymywała się dość długi czas [4]
      Zapach: na pierwszym planie owoce tropikalne i cytrusowe; chmiele gdzieś schowane [3.5]
      Smak: goryczka chmielowa i od grapefruita; wyrazista z przyjemnym posmakiem; jednocześnie nie zalega i jest pijalne; w tle posmaki leśne - igliwie [4]
      Wysycenie: w norme [4]
      Opakowanie: etykieta zawiera niezbędne informacje o piwie; etykieta wpisuje się w stylistykę Ale Browaru; kapsel firmowy oczywiscie jest. [4]
      Uwagi:

      Moja ocena: [3.825]

      Comment

      • kenny
        Senior
        • 04-2009
        • 712

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bursztynowy, mętny. [4]
        Piana: Wysoka, dość trwała, zostaje spory kożuch. [4.5]
        Zapach: Owoce tropikalne, cytrusy, nuta białych owoców, granulat chmielowy. Niezbyt silny. [3.5]
        Smak: Goryczkowy, pestkowy, cytrusowy, granulat chmielowy. Goryczka wysoka, pestkowa, skórkowa, bardzo długa i zalegająca. Na koniec łodygowy posmak. [3]
        Wysycenie: Niskie/średnie. [4]
        Opakowanie: Jak to AB, dopracowane, efektowne, ale nie w moim stylu. [4]
        Uwagi: Goryczka atakuje od samego początku i zostaje agresywna aż do końca. Piwo wytrawne, całkowicie zdominowane przez chmiel i wysoką goryczkę. No niby to w ramach stylu, ale ciężko się je pije, moim zdaniem jest przechmielone. Czuję się jakbym żuł granulat chmielowy prosto z paczki. Do poprawy.

        Moja ocena: [3.475]

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9731

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Złoty, prawie klarowny. [4]
          Piana: Biała, dość drobna, ale niezbyt wysoka i nietrwała. [3]
          Zapach: Cytrusy, lekko mdlące owoce tropikalne i ślad karmelu. [3.5]
          Smak: Goryczka, dość stonowana, ślad cytrusów, posmak owocowy, który trochę zbytnio się wychyla. [3.5]
          Wysycenie: Wysokie. [4]
          Opakowanie: W stylu AleBrowaru, niedźwiedź duszący podróżnika i robiący selfie. Taki rodzaj kreski dla mnie pozostaje ciągle nieco obrzydliwy... [3.5]
          Uwagi: Hm... Ten "shot" (trzymajmy się nazwy bez złośliwej literówki ) to jednak poszedł trochę..., no, może nie w kolano, ale w stopę... .

          Moja ocena: [3.5]

          Comment

          • grodek
            Senior
            • 06-2015
            • 527

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Jasnożółty, delikatnie zmętniony. [5]
            Piana: Obfita, szybko zredukowała się lecz utrzymała się do końca. [4.5]
            Zapach: Nie jest szczególnie intensywny, a piwo degustowałem dość ogrzanie. Owocowość (mango, ananas), do tego żywiczne, iglaste aromaty. [3.5]
            Smak: Dość lekkie w odbiorze, delikatnie wytrawne. Czuć owoce podobne jak w aromacie, do tego iglaki. Goryczka średnio wysoka. [3.5]
            Wysycenie: Średnie. [4]
            Opakowanie: Etykieta z zabawną grafiką w stylu AleBrowaru. Pełen skład, firmowy kapsel. [4]
            Uwagi: Poprawne piwo, choć nie zrobiło na mnie większego wrażenia. Termin do 19.11.2017.

            Moja ocena: [3.725]
            604 piw (Polska: 366, Czechy: 93, Belgia: 71, pozostałe: 74). Razem 216 browarów z 19 krajów.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎